PODPOWIEDZI:

Lenovo ideacentre Y710 Cube - Wydajny Gaming w Niewielkim Formacie

Lenovo ideacentre Y710 Cube - Wydajny Gaming w Niewielkim Formacie

Gotowe zestawy Pc mogą być bardzo dobrze zoptymalizowane - oczywiście nie mówimy tu o gotowcach z portalów aukcyjnych, a o wysokiej jakości sprzęcie uznanej marki. Taki właśnie jest Lenovo ideacentre Y710 Cube, o którym mowa w poniższym newsie.

"Gotowce", czyli już skompletowane zestawy komputerowe większości z Was pewnie kojarzą się ze słabo zoptymalizowanym i dobranym sprzętem, który rzuca się w oczy w marketach czy na portalach aukcyjnych. Trzeba jednak wiedzieć, że kilka znanych firm, w tym Lenovo, proponuje gotowe komputery o znakomitej specyfikacji, gdzie nie ma miejsca na jakiekolwiek kompromisy czy niedociągnięcia.

Lenovo ideacentre Y710 Cube

Dobrym przykładem jest tu niewielki, ale bardzo wydajny i funkcjonalny komputer Lenovo ideacentre Y710 Cube, który właśnie wchodzi na nasz rynek. Waży on zaledwie 7,3 kg i zmieści się na praktycznie każdym stanowisku gamingowym.

Sprawdź ceny wybranych konfiguracji tego komputera:

Futurystycznie wyglądająca obudowa skrywa w sobie procesory Intel Core i7 6.gen o częstotliwości taktowania rdzenia do 3,4 GHz i z 8 MB pamięci podręcznej. W najmocniejszej konfiguracji znajdziemy nawet do 32 GB pamięci DDR4. W tak doborowym towarzystwie znalazła się również ultra wydajna karta NVIDIA GTX 1080 Founders Edition, która podoła efektywnej rozgrywce 4K.

Lenovo ideacentre Y710 Cube

Nie zapomniano również o świetnym systemie chłodzenia i odprowadzania ciepła, a także o systemie prowadzenia kabli. Takie połączenie mobilności z wydajnością, sprawdzi się w gamingu, jak i streamingu, a sam PeCet jest łatwy w przenoszeniu.

Imponujące są również rozwiązania sieciowe zastosowane wLenovo ideacentre Y710 Cube. Mamy tu do dyspozycji Killer LAN oraz WiFi 10/100/1000M, a funkcja Killer Double Shot Pro sprawia, że można jednocześnie łączyć się z Internetem poprzez przewodową sieć Ethernet i bezprzewodową sieć Wi-Fi.

Lenovo ideacentre Y710 Cube

Jak przystało na tak nowoczesny sprzęt do gamingu, Y710 Cube przygotowany został także pod wirtualną rzeczywistość.

Lenovo ideacentre Y710 Cube dostępny jest w sprzedaży w Polsce w cenie od 2499 zł. 

blog comments powered by Disqus
Lenovo ideacentre Y710 Cube - Wydajny Gaming w Niewielkim Formacie