PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Nowy Moduł z Rodziny Moto Mods we Współpracy z Hasselblad!

Nowy Moduł z Rodziny Moto Mods we Współpracy z Hasselblad!

Rodzina doczepianych modułów MotoMods rozrasta się w zastraszającym tempie! Producent właśnie zdążył nam zaanonsować pojawienie się kolejnego modułu, ale tym razem ubogacającego funkcjonalność aparatu. Moduł ten został stworzony we współpracy z popularną firmą Hasselblad, co podkręca zainteresowanie! Jesteście ciekawi? Zapraszam do lektury!

Lenovo nie przestaje nas zadziwiać! Jako jedna z kilku firm, które pokusiły się o wypromowanie modułów doczepianych do smartfonów, osiągnęła niebywały sukces. Na łamach poprzednich materiałów zdążyliśmy poinformować Was o całym gronie modułów Moto Mods, ale jak się okazuje… jest to dopiero początek. Chiński potentat ma w zanadrzu jeszcze kilka jak nie i kilkanaście pomysłów na kolejne moduły, ale dziś omówimy Moto Mods Hasselblad True Zoom.


hasselblad
 

Interesujesz się gadżetami z Chin? Ten materiał będzie dla Ciebie!

Czy owe moduły są tak praktyczne jak to skrzętnie opisuje producent? Cóż, wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę oczekujemy od danego modułu? Interesują nas ulepszone walory dźwiękowe, funkcja projektora czy może ulepszona funkcja aparatu cyfrowego? Wszystko zależy od naszych preferencji. Jeśli już zdecydujecie się na konkretny model to wiedzcie, że się nie zawiedziecie! Przed wyborem, zerknijcie na prezentowany najnowszy moduł od Lenovo, albowiem nie pożałujecie tego!


hasselblad #2
 

Masz zamiar kupić iPhone'a? Być może ta oferta będzie dla Ciebie!

Mowa tutaj o module, który dodaje nam możliwość poprawienia funkcji aparatu w naszym smartfonie od Lenovo. Element ten został stworzony we współpracy z legendarną firmą Hasselblad! Przechodząc do meritum, jest to obiektyw, który wyróżnia się 12 mpix matrycą umożliwiającą nam “pstrykanie” fotek z dużego dystansu. Dlaczego? Powodem jest zastosowanie tutaj 10 - krotnego zoomu optycznego! Ponadto, producent pokusił się o zainstalowanie bardzo wydajnej lampy doświetlającej otoczenie.

hasselblad #3


PROMOCJE na zakup Pralek lub SuszarekCo jeszcze można powiedzieć o powyższym module? Został on wyposażony także w optyczną stabilizację obrazu, co pozwoli na komfortowe fotografowanie ruchomych obiektów. Brzmi całkiem sensownie, nieprawdaż? Całość sprawi, że nasz smartfon stanie się sympatycznym narzędziem do robienia zdjęć w półprofesjonalny sposób! Najważniejsze jest to, iż dzieje się to za sprawą relatywnie niewielkich kosztów. Cena moduły wynosi obecnie 1299 złotych i można nabyć go w sklepie RTV Euro AGD! Co myślicie o tym “gadżecie”? Warto wydać taką sumę pieniędzy na doczepiany moduł czy lepiej zainwestować w aparat? Wypowiedzcie się w komentarzach poniżej materiału, ale również nie zapomnijcie o naszym forum oraz o pozostawieniu łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowy Moduł z Rodziny Moto Mods we Współpracy z Hasselblad!