PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najwydajniejsze wzmacniacze Wi-Fi |TOP 4|

ASUS X550CC – 15-calowy notebook w atrakcyjnej cenie

ASUS X550CC – 15-calowy notebook w atrakcyjnej cenie

Notebooki z serii X charakteryzują się eleganckim i stylowym designem. Model X550CC wyposażono w procesor Intel Core i3 trzeciej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GT 720M. X550CC to bardzo uniwersalne urządzenie, które nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Notebook jest dostępny na polskim rynku już od 1999 zł.

ASUS przy projektowaniu serii X inspirował się filozofią ZEN, co odzwierciedlone zostało wzorem na wierzchu matrycy. Powierzchnię notebooka zdobią charakterystyczne, koncentryczne kręgami, znane z ultrabooków Zenbook. Notebook ma bardzo smukły profil – jest o 5 proc. cieńszy niż poprzednie urządzenia z analogicznych serii.

ASUS X550CC

W parze ze stylowym wyglądem idzie wysoka wydajność – urządzenie jest wyposażone w dwurdzeniowy procesor Intel Core trzeciej generacji z zegarem o taktowaniu 1.8GHz oraz od 4 do 8GB pamięci RAM DDR3. Oprócz zintegrowanej grafiki Intel HD Graphics 4000 w X550CC znajdziemy kartę graficzną NVIDIA GeForce GT720M, z dedykowaną pamięcią 2GB GDDR3. Układ graficzny jest wspierany przez technologię ASUS Splendid, która zapewnia żywe, realistyczne kolory oraz zwiększa jakość odtwarzanych na notebooku filmów i zdjęć. Technologia ASUS Splendid posiada cztery tryby, które użytkownik może odpowiednio spersonalizować.

ASUS X550CC 2

Dzięki technologii ASUS Super Hybrid Engine II urządzenie może wznowić pracę w przeciągu 2 sekund ze stanu uśpienia oraz może pozostawać w stanie gotowości nawet do 14 dni. Co ważne, notebook automatycznie tworzy kopie danych, gdy poziom naładowania akumulatora spadnie poniżej 5%. Wysoką jakość dźwięku zapewnia technologia SonicMaster. Jednolita, ergonomiczna klawiatura z wyspowym układem klawiszy oraz duży touchpad z technologią Smart Gesture gwarantują wygodę użytkowania.

Dysk o pojemności 500 GB pozwala przechowywać wszystkie dane, filmy oraz muzykę w jednym miejscu. Dodatkowo każdy użytkownik otrzymuje na 3 lata 32 GB przestrzeni dyskowej w ASUS WebStorage. Plikami przechowywanymi w chmurze możemy w łatwy sposób dzielić się z rodziną i znajomymi.

ASUS X550CC 3

ASUS X550CC jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie - od 1999 zł.

blog comments powered by Disqus
ASUS X550CC – 15-calowy notebook w atrakcyjnej cenie
Autor: Łukasz