PODPOWIEDZI:

AKG K545 - jedne z najlepszych słuchawek na rynku?

AKG K545 - jedne z najlepszych słuchawek na rynku?

Bez wątpienia słuchawki od AKG są niezwykle popularne i cenione na rynku tych urządzeń. Jednym z czołowych modeli jest AKG K545. Producent twierdzi, że model ten ma być następcą niezwykle uznanego K550. Dowiedzcie się o nim więcej z poniższego newsa.

AKG K545 to wysokiej jakości wokółuszne, zamknięte słuchawki. Są one bardzo mobilne - ważą zaledwie 281.5 g. Przystosowane są do pracy z wieloma urządzeniami, gdyż w zestawie mamy dwa kable z mikrofonem. Jeden obsługuje smartfony z Androidem, Windowsem, Blackberry, czyli ma zastosowanie uniwersalne. Drugi dedykowany jest już urządzeniom firmy apple. Mobilność i kompatybilność jest tu więc na najwyższym poziomie.

AKG K545 2

Ważną cechą słuchawek są ich 50-milimetrowe przetworniki. Są one tej samej wielkości jak te, zastosowane w modelach K551 oraz K550. Pasmo przenoszenia wynosi natomiast 10 - 25.000Hz, a skuteczność 97 dB SPL@1mW/1kHz. Dzięki takiej specyfikacji mamy do czynienia z dźwiękiem najwyższych lotów.

AKG K545

Nausznice z miękkiej skórki gwarantują natomiast komfort i wygodę użytkowania. System składania słuchawek to z kolei 2D Axis - dzięki temu rozwiązaniu, urządzenie szybko złożyły i wsadzimy do płaskiego etui. Mamy też kilka wersji kolorystycznych słuchawek - standardową biel i czerń, a także turkus i pomarańcz.

Cena słuchawek AKG K545 - 999 zł

blog comments powered by Disqus
AKG K545 - jedne z najlepszych słuchawek na rynku?