PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Galaktyka od Samsunga z Trybem "Beast"!

Galaktyka od Samsunga z Trybem "Beast"!

Z dnia na dzień wiemy coraz więcej na temat niedoszłego jeszcze flagowca od tego koreańskiego giganta. Przed nami kolejna warta wspomnienia informacja, która tylko utwierdza nas w przekonaniu, iż będzie to zacne i nader mocarne urządzenie! Czy Samsung Galaxy S8 pozamiata na rynku?

Samsung może pochwalić się solidnym portfolio, które co prawda zostało lekko nadszarpnięte przez Note'a 7, ale to on zwykle spija największą śmietankę. Pomimo tego, Koreańczycy muszą twardą ręką bronić się przed Chińskimi producentami, którzy oferują nam coraz to wymyślniejsze urządzenia w relatywnie niskich cenach. Być może, najnowszy flagowiec nieco  namiesza na rynku mobilnym i uprzykrzy życie gigantom z kraju Państwa Środka?

s8 look

Masz zamiar kupić gadżet z Chin, ale nie wiesz jaki? Nasz najnowszy materiał Ci w tym pomoże!

Niebawem posiadacze obecnie najnowszego flagowca Samsunga, otrzymają aktualizację systemu do wersji 7.0 Nougat, a wraz z nią pojawi się kilka ważnych dodatków. Między innymi mowa tutaj o trybie kierowanym w stronę zapalonych graczy gier mobilnych, którzy nade wszystko cenią sobie wydajną pracę urządzenia. Wszystko po to by prowadzona rozgrywka nie była niepotrzebnie zakłócana przez destabilizację pracy urządzenia. Producent nie zdradza nam dokładnych szczegółów odnośnie owego trybu, zaś same plotki mówią o czymś podobnym w Samsungu Galaxy S8!

samsung's gear vr

Szukasz gorącego smartfonu? Ten w iść szatańskiej cenie smartfon jest dla Ciebie!

Mowa tutaj o tajemniczo, ale i odważnie brzmiącym modzie/trybie "Beast Mode"! Wg przecieków, nazwa ta została niedawno zarejestrowana przez Samsunga jako własny znak towarowy. Co ciekawe, tenże znak został zarejestrowany na terenie Unii Europejskiej! Być może te same kroki zostały już poczyniony na innych światowych rynkach, a w sieci nic o tym nie mówiono. Czym jednak będzie "tryb bestii"? Nie trudno jest się domyślić, iż chodzi tu o wyciskanie tzw. "siódmych potów" z możliwości jakie drzemią we wnętrzu smartfonu by tylko zwiększyć wydajność słuchawki podczas grania lub... podczas korzystania z technologii VR.

samsung galaxy s8 concept


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

O tym ostatnim elemencie w ostatnich miesiącach mówi się dosyć wiele. Nie wykluczone jest, że nawet Samsung poprzez swojego flagowca będzie chciał zaszczepić w swoich użytkownikach miłość do tej niezwykłej technologii. Zastanawia tylko pewna rzecz. Mianowicie, co z akumulatorem i jego wytrzymałością? Wiadomo, że zwiększanie wydajności (nawet chwilowe) wpływa druzgocąco na kondycję naszego ogniwa, a o częstym ładowaniu nie wspomnę. Producenci prześcigają się w kwestii wydajności ich smartfonów czy phabletów, a zapominają o źródle napięcia potrzebnego do pracy urządzenia! Co prawda, firmy ratują się możliwością szybkiego ładowania, ale to chyba nam nie wystarczy? Co o tym sądzicie? Macie jakieś zdanie odnośnie tego? Zapraszam Was gorąco do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górze, bowiem jest to nader motywujące! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Galaktyka od Samsunga z Trybem "Beast"!