PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wiemy Co Najczęściej Było Kupowane w te Święta!

Wiemy Co Najczęściej Było Kupowane w te Święta!

Święta już za nami i pozostaje nam nic innego jak odliczanie do końca 2016 roku! Zanim jednak nadejdzie Sylwester, warto powiedzieć kilka słów o o tym, co najczęściej kupowaliśmy w tę Gwiazdkę. Jak zmieniły się trendy w przeciągu ostatnich lat? Zapraszam do lektury!

Mijają lata, a wraz z nimi trendy, którymi przyszło nam się kierować przy wyborze danego prezentu. Jak dobrze wiemy, w modzie nie są już babcine skarpetki czy ręcznie szyte sweterki, a... elektronika! Tak, to właśnie najczęściej wybieramy jako prezent dla naszych bliskich. Jak się okazuje, coraz częściej kupujemy naszym pociechom nie klasyczne zabawki, a tablety, smartfony czy laptopy. Czy to dobry wybór? Cóż, to nie czas ani nie miejsce na tego typu dywagacje!

prezenty pod choinkę

Nie wiesz jakiego laptopa wybrać? My Ci w tym pomożemy!

Dzisiaj powiemy sobie kilka słów odnośnie wspomnianych już elektronicznych "zabawek", a konkretnie ich sprzedaży. W ostatnich dniach pewna firma analityczna (Flurry Analytics) przebadała rynek w oparciu o informacji o najczęściej aktywowanych urządzeniach właśnie w okresie świątecznym. Jak się okazuje, w ilości tej górują urządzenia nikogo innego jak... Apple'a! Gigant z Cupertino przewyższył w aktualnych notowaniach swojego największego rywala (Samsunga) o ponad drugie tyle! Sami spójrzcie na tę grafikę.

najczęściej wybierane marki

Chcesz kupić phablet w rozsądnej cenie? Co powiesz na to!

Jak widzimy, Samsung pozostaje daleko w cieniu swojego amerykańskiego rywala, ale naprawdę gorzej mają się tacy producenci jak Huawei, LG, Xiaomi czy Motorola... o Sony to już lepiej nie wspominać, Japończycy w ogóle nie załapali się do statystyk. Osobiście, nie wróżę świetlanej przyszłości temu producentowi. Wszakże, sami mieli ostatecznie odpuścić sobie rynek mobilne, ale chyba nie potrafią zwyczajnie odpuścić. Czy to dobrze? Kto jak kto, ale Japończycy powinni pokazać, że da się odejść z honorem!

najczęściej wybierany sprzęt


Gdzie kupić iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w dobrej Cenie??

Kończąc analizę sprzedaży poszczególnych firm, warto przyjrzeć się temu, jak w ostatnich latach zmieniły się trendy w wyborze konkretnego typu urządzenia. Jeszcze trzy lata temu górowały w świecie sprzedaży średniej wielkości telefony, zaś dzisiaj najczęściej dokonujemy wyboru phabletów! Odnotowano wzrost sprzedaży o 33%. Spadła także sprzedaż małych i dużych tabletów, stąd górą są phablety, które są połączeniem smartfonu i tabletu. Czego jeszcze możemy dowiedzieć się z danych? Z pewnością tego, że małe telefony odchodzą w zapomnienie, bowiem w modzie są teraz ekrany o przekątnej od 5 do 6.9 - cala! Pytanie na dziś, co dostaliście lub jakim sprzętem obdarowaliście swoich najbliższych? Zapraszam do komentowania, wypowiadania się na naszym forum oraz do pozostawienia łapki w górze! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Wiemy Co Najczęściej Było Kupowane w te Święta!