PODPOWIEDZI:

Nowa Gama Budżetowców od LG!

Nowa Gama Budżetowców od LG!

Wielka impreza technologiczna CES 2017 zbliża się wielkimi krokami. Zapewne wielu z Was nie może się doczekać premier nowych urządzeń, ale na szczęście niektórzy producenci postanowili uchylić rąbka tajemnicy. Co ma dla nas Koreański gigant? Czy nowe budżetowce wkroczą na nowy szczebel technologii? Zapraszam!

W internecie coraz częściej pojawiają się wzmianki odnośnie kolejnych mobilnych urządzeń, które spotkamy na przyszłorocznych targach CES 2017. Koreańczycy od LG postanowili uchylić rąbka tajemnicy i już teraz możemy poznać kilka budżetowców z serii K, a na deser trzecią odsłonę modelu Stylus! Zainteresowani? 

nowa seria k od lg

Masz zamiar kupić smartfona Lenovo C2? Tutaj znajdziesz go w rewelacyjnie niskiej cenie!

LG przygotowało nową gamę modeli z serii K, które składają się na modele takie jak: K3, K4, K8 oraz K10. Czego możemy spodziewać się po tych modelach? Cóż, nie oczekujmy tutaj fajerwerków, ale z drugiej strony wraz z nadejściem nowego roku, producent mógł postarać się nieco bardziej. Dlaczego? Pierwsze dwa modele zostały wyposażone w 4.5 i 5 - calowe ekrany o rozdzielczości 854x480 pikseli. Przyznacie,  że można było zastosować już HD 720p? Procesory w przypadku K3 i K4 to czterordzeniowe jednostki o taktowaniu 1.1 GHz, wspomagane przez 1 GB RAM-u oraz 8 GB ROM

lg k8

Szukasz dobrej i konkretnej recenzji myPhone'a Magnusa? Spójrz na ten materiał!

Dla nieco bardziej wymagających zostały stworzone modele K8 i K10, które mogą pochwalić się kolejno 5 i 5.3 - calowym ekranem o rozdzielczości HD 720p. Sercem pierwszego stała się jednostka czterordzeniowa o taktowaniu 1.4 GHz, zaś drugiego ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1.5 GHz. Producent nie zapomniał wyposaży tych modeli w pamięć RAM, która w przypadku pierwszego wynosi 1.5 GB, zaś drugiego 2 GB. Ponadto, zainstalowano także kolejno baterie o pojemności 2500 i 2800 mAh, 16 i 32 GB ROM oraz system Android 7.0 Nougat!

lg stylus 3


Ekspresy do Kawy

Na deser pozostał nam model Stylus 3! Smartfon ten na wstępie prezentuje się wyjątkowo. Wyróżnia się on wyjątkowym designem i oczywiście... rysikiem! Rysik ten został wyposażony we włókninową końcówkę o średnicy 1,8 mm. Wraz z dodaniem rysika producent wzbogacił urządzenie w takiej funkcje jak Pen Pop 2.0 (po wyciągnięciu rysika włączane są notatki), Pen Keeper (alarmuje o pozostawieniu rysika w dużej odległości od smartfonu) oraz Screen-Off-Memo (możliwość pisania notatek na wyłączonym ekranie). Samo urządzenie może pochwalić się 5.7 - calowym ekranem o rozdzielczości HD 720p, ośmiordzeniowym procesorem MT6750, 3 GB RAM-u, 16 GB ROM-u, czytnikiem linii papilarnych oraz akumulatorem o pojemności 3200 mAh. Całkiem przyjemna specyfikacja, czyż nie? Na więcej szczegółów musimy poczekać do oficjalnej prezentacji na targach CES w Las Vegas. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz o pozostawienie łapki w górze! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowa Gama Budżetowców od LG!