PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Świetne Urządzenia Audio od LG na Targach CES 2017

Świetne Urządzenia Audio od LG na Targach CES 2017

LG zadbało na targach CES 2017 o miłośników muzyki w jak najlepszej jakości. Zaprezentowane zostaną bowiem urządzenia audio o szerokich możliwościach. Informacje o nich znajdziecie poniżej.

Nowe Soundbary

LG miłośnikom urządzeń audio oferuje na targach CES 2017 trzy nowe soundbary. Model SJ9 wykorzystuje innowacyjny system Dolby Atmos, dzięki któremu zapewnia iście kinowe efekty. Ma także bardzo smukłą konstrukcję.

SJ9

Warto zaznaczyć, że soundbar ten odtwarza dźwięk w technologii 4K Sound. Przydatna jest także funkcja podwyższania jakości dźwięku ze standardowych plików audio.

Następnym modelem jest LG SJ8, który wygląda niezwykle elegancko. Jest to głównie zasługa smukłego profilu o grubości zaledwie 38 mm. Sprzęt ten jest fantastycznym dopełnieniem telewizorów LG z oferty na rok 2017. Gwarantuje mocny dźwięk wysokiej jakości.

LG SJ8

Ostatnim soundbarem jest LG SJ7, który wyróżnia się dość nietypową konstrukcją. Można bowiem podzielić soundbar na dwie części, które łączą się między sobą bezprzewodowo. Możliwe jest więc odtwarzanie dźwięku stereo, uzyskanie dźwięku przestrzennego, jak i wykorzystanie urządzenia jako bezprzewodowego głośnika bluetooth.

LG SJ7

System nagłośnienia dla imprezowiczów

Jeżeli często urządzacie domówki, to skarbem może okazać się zaawansowany system nagłośnienia LG LOUDR OJ98. Urządzenie zapewnia nam czysty i mocny dźwięk (moc na poziomie 3500 W). Mamy tu nietypową dźwignię Party Thruster, która uaktywnia efekty świetlne tańczące w rytm puszczanej muzyki.

LG LOUDR OJ98

Jest tu także multum funkcji do efektywnego przesyłania treści audio. Jeśli lubicie Karaoke, to również się nie zawiedziecie. Funkcja Karaoke Star tłumi partie wokalne odtwarzanej piosenki i pozwala na zmianę tonacji utworu. Jest też dużo efektów wokalnych.

Jak widać, LG lubi dobrą zabawę i gorące imprezy, bo najnowsze urządzenia audio tej firmy prezentują się bardzo ciekawie.

blog comments powered by Disqus
Świetne Urządzenia Audio od LG na Targach CES 2017