PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Philips Wyróżniony Prestiżową Nagrodą Red Dot Award!

Philips Wyróżniony Prestiżową Nagrodą Red Dot Award!

Nie tak dawno, Philips zaprezentował nowoczesny telewizor typu OLED, który cechuje się wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami. Teraz dowiadujemy się, że holenderska firma otrzymała niebywałe wyróżnienie, a nawet nagrodę w konkursie Red Dot Award! Gotowi na kilka ciekawych informacji? Zapraszam!

Produkty nagradzane za konkretne osiągnięcia cieszą się zwykle znacznie większym powodzeniem w przypadku sprzedaży. Dany produkt zaskarbił sobie uznanie wśród jury danego konkursu, a to przekłada się bezpośrednio na późniejszy odbiór urządzenia. Podobnie jest w przypadku urządzeń, które jeszcze przedkonkursem, interesują kupujących. Co jednak ma do zaoferowania nowy telewizor od Philipsa?


Chcesz poznać LG G6? Właśnie podsumowaliśmy wszelkie doniesienia z nim związane!


philips nagrodzony na Red Dot Award

Nie da się tego ukryć, iż model Philips 9002 jest wręcz nafaszerowany nowatorskimi rozwiązaniami, które przykuwają uwagę zarówno mediów jak i samych potencjalnych kupujących. Mowa tutaj o telewizorze, który to został wyposażony w matrycę o przekątnej 55-cala, rozdzielczość UHD, technologię Ambilight, funkcję podświetlającą otoczenie z tyłu modelu oraz niezwykle dynamiczny design!

philips najlepszym producentem

Ten wyrafinowany produkt został wyposażony w designerską i niezwykle wąską ramkę, która otacza matrycę usytuowaną na równie ciekawym i eleganckim aluminiowym statywie. Philips jak obiecywał, tak dotrzymał danego nam słowa i stworzył naprawdę kawałek solidnego telewizora napakowanego najnowszą technologią!

potężny telewizor od Philipsa


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Warto wiedzieć, że ten telewizor jest w stanie w niemalże idealny sposób odzwierciedlić głęboką czerń, nieco jaśniejszą biel, żywsze kolory, a także możliwość prezentacji najdrobniejszych detali na oglądanym materiale! Cena? Ta nie jest nam dokładnie znana, ale z pewnością wartość ta "spokojnie" zbliży się do wartości 5 tysięcy złotych. Na koniec zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie telewizory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telewizorów z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telewizory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung UE43KU6000 Samsung UE43KU6000Best of the best!
2Samsung UE32J5200 Samsung UE32J5200 Sprawdź sam
3LG 55EG910V LG 55EG910V Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG UE40J5200 SAMSUNG UE40J5200 Polecany model
5Philips 43PUS6401/12 Philips 43PUS6401/12 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking Najlepszych Telewizorów na Rynku!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Philips Wyróżniony Prestiżową Nagrodą Red Dot Award!