BeoVision Eclipse - Telewizor z Najlepszym Dźwiękiem?

BeoVision Eclipse - Telewizor z Najlepszym Dźwiękiem?

BeoVision Eclipse wygląda dość... niestandardowo. Ten TV prosto z targów IFA 2017 jest owocem współpracy LG z Bang & Olufsen. W poniższym newsie znajdziecie o nim więcej informacji.

Problemem wielu telewizorów jest słabej jakości dźwięk. Nawet wydając sporą sumkę, możemy później rozczarować się aspektem audio. Z nietuzinkowym telewizorem BeoVision Eclipse nie będzie tego problemu - lekko mówiąc.

BeoVision Eclipse jest dziełem firm LGi Bang & Olufsen. Według zapewnień tych marek, nie ma on sobie równych pod względem jakości dźwięku. Patrząc na poszczególny cechy tego TV, ta współpraca może być niesamowicie owocna.

BeoVision Eclipse


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Obraz na ekranie OLED od LG może nam zagwarantować fantastyczne kolory i szczegółowość. B&O; zadba natomiast o najwyższą jakość dźwięku czy estetyczne wzornictwo. Jaki rzeczywiście jest obraz i dźwięk, to na razie trudno ocenić, ale co do designu, rzec można jedno - jest unikalny. Zobaczcie zresztą sami oficjalny film promujący model BeoVision Eclipse:

Wygląda więc na to, że poziom telewizorów z segmentu Premium poszedł nieco wyżej - przynajmniej jeżeli chodzi o rozwiązania i technologie dotyczące dźwięku czy designu.

A co Wy sądzicie o TV BeoVision Eclipse? Podoba Wam się jego wygląd?

Jakie telewizory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telewizorów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telewizory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung UE32J5200 Samsung UE32J5200Best of the best!
2LG 32LH530V LG 32LH530V Sprawdź sam
3PHILIPS 32PHH4101 PHILIPS 32PHH4101 Ten ma niezłą cenę!
4LG 55EG910V LG 55EG910V Polecany model
5LG 32LH500D LG 32LH500D Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Telewizorów - Zobacz Co Kupić!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more