PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 ZALET Telewizorów LG OLED

BeoVision Eclipse - Telewizor z Najlepszym Dźwiękiem?

BeoVision Eclipse - Telewizor z Najlepszym Dźwiękiem?

BeoVision Eclipse wygląda dość... niestandardowo. Ten TV prosto z targów IFA 2017 jest owocem współpracy LG z Bang & Olufsen. W poniższym newsie znajdziecie o nim więcej informacji.

Problemem wielu telewizorów jest słabej jakości dźwięk. Nawet wydając sporą sumkę, możemy później rozczarować się aspektem audio. Z nietuzinkowym telewizorem BeoVision Eclipse nie będzie tego problemu - lekko mówiąc.

BeoVision Eclipse jest dziełem firm LGi Bang & Olufsen. Według zapewnień tych marek, nie ma on sobie równych pod względem jakości dźwięku. Patrząc na poszczególny cechy tego TV, ta współpraca może być niesamowicie owocna.

BeoVision Eclipse

Obraz na ekranie OLED od LG może nam zagwarantować fantastyczne kolory i szczegółowość. B&O; zadba natomiast o najwyższą jakość dźwięku czy estetyczne wzornictwo. Jaki rzeczywiście jest obraz i dźwięk, to na razie trudno ocenić, ale co do designu, rzec można jedno - jest unikalny. Zobaczcie zresztą sami oficjalny film promujący model BeoVision Eclipse:

Wygląda więc na to, że poziom najlepszych telewizorów z segmentu Premium poszedł nieco wyżej - przynajmniej jeżeli chodzi o rozwiązania i technologie dotyczące dźwięku czy designu.

A co Wy sądzicie o TV BeoVision Eclipse? Podoba Wam się jego wygląd?

blog comments powered by Disqus
BeoVision Eclipse - Telewizor z Najlepszym Dźwiękiem?
Autor: Łukasz