PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niezawodnych pralko-suszarek

Telewizory LG OLED z Nowymi Technologiami

Szybki spis treści
Telewizory LG OLED z Nowymi Technologiami

Firma LG jest bardzo aktywna na trwających targach IFA 2017. Teraz przyszedł czas na nowinki związane z ich wielokrotnie nagradzaną serią telewizorów OLED. Szczegóły w poniższym newsie.

LG OLED TV mają taką charakterystykę, że pojawiają się w wielu hollywoodzkich produkcjach - np. w serialach Logan czy Sense 8. Użyte modele wyposażone są w Technicolor Expert Mode, który pozwala na wyświetlanie kolorów zoptymalizowanych przez ekspertów z firmy Technicolor. Jakość barw musi więc stać na najwyższym poziomie, a dodać trzeba, że wspomniany tryb będzie dostępny w menu ustawień obrazu we wszystkich telewizorach LG OLED z oferty na rok 2017.

Na IFA 2017 zobaczyć można pewną wybuchową mieszankę - LG OLED TV + konsola Xbox One + gra Forza Horizon 3. Obraz 4K HDR jest po prostu olśniewający. Ujrzeć można wiele cieszących detali wysokiej jakości, jak np. blask słońca na karoserii samochodu. Takie zabiegi potęgują radość płynącą z rozgrywki. Dochodzi do tego także bardzo małe opóźnienie sygnału wejściowego, które nie przekracza 21,3 milisekundy.

lg oled tv

Warto zaznaczyć, że najnowsze TV od LGobsługują wszystkie formaty HDR, w tym Dolby Vision, HDR10 oraz HLG (Hybrid Log Gamma). LG UHD 2017 radzą sobie także z formatem HLG. Dzięki platformie VOD możemy uzyskać dostęp do ponad 100 filmów w formacie Dolby Vision.

Kluczową nowością może natomiast okazać się udoskonalone sterowanie głosem dostępne w każdym telewizorze LG podłączonym do głośnika Amazon Echo. Bez dotykania pilota można więc zmienić sobie kanał, wyregulować głośność, uruchomić Smart TV czy wyszukać interesujące nas treści.

Galeria z IFA 2017

blog comments powered by Disqus
Telewizory LG OLED z Nowymi Technologiami
Autor: Łukasz