PODPOWIEDZI:

Lenovo Prezentuje Najtańsze Gogle VR na Rynku!

Lenovo Prezentuje Najtańsze Gogle VR na Rynku!

Na tegorocznych targach Lenovo nie przestaje nas zaskakiwać! Dopiero co zdążyliśmy zaprezentować całą gamę urządzeń tego producenta, a już teraz dowiadujemy się o ich pierwszych goglach wirtualnej rzeczywistości. Jak się okazuje, będzie to najtańsze urządzenie tej kategorii, ale czy odpowiednio warte? Zapraszam!

W ciągu ostatniego roku, technologia wirtualnej rzeczywistości zaliczyła niezły skok technologiczny. Niemalże każdy mniej lub bardziej znany producent wypuścił na rynek swoje autorskie rozwiązanie pod postacią gogli VR. Do dyspozycji mamy produkt Oculus Rift, HTC Vive czy Sony PlayStation VR. Dla każdego coś odpowiedniego. Szkoda tylko, że urządzenia te są niesamowicie wywindowane pod względem ceny. 

lenovo vr

Zastanawiasz się nad wyborem SSD? My Ci w tym pomożemy!

Ten stan rzeczy wreszcie ulegnie zmianie za sprawą nowego produktu od chińskiego giganta technologicznego, Lenovo. Firma właśnie zaprezentowała na targach w Las Vegas, swoje pierwsze gogle VR. Zaznaczam na początku, iż nie są one typowymi goglami pokroju konkurencji, bowiem wykorzystują one technologię opatentowaną przez... Microsoft! Teraz wiecie, że produkt Lenovo obsługuje  technologię holograficzną, co czyni owe gogle nieco odmiennymi w porównaniu do konkurencji.

ces 2017

Szukasz taniego smartfonu? Jeśli tak, ta oferta Cię zaskoczy!

Oczywiście, nie oznacza, że model ten odstaje jakkolwiek od swoich konkurentów. Ba! Oferuje on wysoką rozdzielczość ekraników umieszczonych we wnętrzu urządzenia na poziomie 1440x1440 pikseli! Obydwa elementy zostały wykonane w oparciu o technologię OLED, co czyni je wyjątkowo zaawansowanymi technologicznie. Od zewnętrznej strony Lenovo VR ujrzeć dostrzec możemy kamerki, które na bieżąco analizują otoczenie, które nas otacza w czasie rzeczywistym. Osoby zaznajomione z HoloLens doskonale wiedzą o co tutaj chodzi. Warto wspomnieć o dodatkowych sensorach, które będą analizowały ruch naszego ciała, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na środowisko wirtualne w jakim będziemy się znajdowali. 

lenovo vr #2


Telewizory TANIEJ w Media Expert

Warto także powiedzieć o specjalnie zaimplementowanym zawiasie, który umożliwi łatwe odchylenie gogli by móc zerknąć np. na zegarek. Same gogle nie ważą zbyt wiele, bowiem ich waga wynosi zaledwie 350 gramów! Przyznajcie, że owe gogle prezentują się nader okazale, a przy tym nie będą tak nieziemsko drogie, jak to ma miejsce u konkurencji! Chińczycy zapowiadają, iż cena pojedynczego zestawu nie przekroczy 400 dolarów, co w przeliczeniu daje nam ok. 1800 złotych. Wiadomo, że w tej cenie próżno szukać sprzętu tej klasy. Nawet najtańsze gogle od Sony kosztują więcej, a dodatkowo musimy do zestawu dokupić samą konsolę PS4. Zatem, czy może być lepiej? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Lenovo Prezentuje Najtańsze Gogle VR na Rynku!