PODPOWIEDZI:

UWAGA Na Sklep Internetowy Hejmedia.net!

UWAGA Na Sklep Internetowy Hejmedia.net!

Hejmedia.net kusi dobrymi cenami, ale telefon do nich jest już głuchy. To oznacza, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo, iż jego klienci zostali oszukani.

Hejmedia.net - za piękne, żeby było prawdziwe

Niestety, ale dla osób, które kupiły w Hejmedia.net cokolwiek mam złą informację, Wasze towary najpewniej nigdy do Was nie dotrą, a Wasze pieniądze nigdy nie wrócą!

Skąd taki wniosek? Z prostej kalkulacji. Nikt na dzisiaj w Polsce nie ma w magazynie piętnastu ASUS GTX 1060 6GB Strix, chyba że wynalazł maszynę do podróży w czasie.

Hejmedia

W związku z tym uczulam Was, nie kupujcie w tym sklepie nic! Nieważne, że jest promowany w Google, oni tego nie sprawdzają, a ściągają dopiero po pewnym czasie, więc jeżeli szukacie jakiejś części i na proponowanych pojawi się ten sklep, nie dajcie się zwieść!

Oczywiście, co do swojego zarzutu nie jestem pewien, bo nie mam danych, ale uważam, że cały ten sklep jest grubymi nićmi szyty, więc na wszelki wypadek kupcie swoje sprzęty od sprawdzonego sprzedawcy, jak morele.net, czy X-KOM.

Sam fakt, że płatność odbywa się jedynie bezpośrednio na konto, powinien zapalić w Waszych głowach czerwoną lampkę!

HejmediaW KRS pod tym adresem znajduje się firma założona w 2004 roku, która zajmuje się...

Instalowaniem maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia!

Jak widać nijak się to ma do handlu przez Internet, co znowu zapala następną czerwoną lampkę.

Osoba, na którą zarejestrowana jest firma, figuruje też w spisie osób poszukiwanych przez polskie organy ścigania za oszustwa.

blog comments powered by Disqus
UWAGA Na Sklep Internetowy Hejmedia.net!
Autor: Paweł Rudy