PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Telefon Komórkowy Hykkera Od Czwartku w Biedronce

Telefon Komórkowy Hykkera Od Czwartku w Biedronce

Telefon komórkowy to nowość w ofercie marki. W sieci sklepów Biedronka urządzenie pojawi się już od 12 stycznia. Jego cena to 89,90 zł.

Dla kogo jest Hykker Halo?

O czym mowa? Telefon Halo to łatwy w obsłudze telefon komórkowy z kolorowym wyświetlaczem o wielkości 1.77” i intuicyjnym menu. Urządzenie docenią przede wszystkim osoby poszukujące prostych i sprawdzonych rozwiązań, zapewniających komfort codziennego użytkowania.

Hykker Halo

Aby dodatkowo ułatwić korzystanie z telefonu, Hykker Halo został wyposażony w czytelną i precyzyjną klawiaturę z dużymi, podświetlanymi klawiszami.

Specyfikacja telefonu

Hykker Halo nie jest smartfonem ani demonem prędkości, na którym pogramy w najnowsze gry. Jest skierowany do grona osób, które cenią prostotę i wygodę użytkowania.

A może szukacie taniego smartfona? 

Telefon oferuje szereg przydatnych funkcji: przycisk SOS z opcją przypisania numeru alarmowego, aparat VGA, radio FM, latarkę oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Pamięć telefonu może zostać powiększona nawet do 32 GB dzięki karcie microSD, na której użytkownicy mogą zapisywać wykonane zdjęcia oraz inne, przydatne pliki. Hykker Halo oferowany jest wraz z bazą, pozwalającą na wygodne ładowanie urządzenia. Wytrzymały akumulator zapewnia wiele dni pracy na jednym naładowaniu.

Urządzenie oferowane jest wraz ze starterem tuBiedronka w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Produkt dostępny będzie w sieci sklepów Biedronka od 12 stycznia, gdzie jego cena wynosić będzie 89,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Telefon Komórkowy Hykkera Od Czwartku w Biedronce