PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Profesjonalne kamery sportowe wysokiej jakości

Garmin Poszerza Ofertę Nawigacji Samochodowych!

Garmin Poszerza Ofertę Nawigacji Samochodowych!

Zima trwa w najlepsza, a na dodatek właśnie rozpoczął się sezon ferii zimowych. Jest to chwila, w której duża część rodzin planuje wyjazd w góry by zaznać nieco relaksu. Jednak, by tam dotrzeć, warto by zabrać ze sobą porządną nawigację GPS! Amerykańska firma Garmin ma dla nas ciekawy zestaw nawigacji z usługami Live!

Mijający z wolna tydzień udowadnia nam, iż zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w naszym kraju! Ostro sypnęło śniegiem, a dopełnieniem całości był siarczysty mróz, który z pewnością dał się niektórym kierowcom we znaki. Jeśli już mowa o kierowcach i nieco dłuższych trasach, które niebawem będą uskuteczniane za sprawą rozpoczynających się ferii... mamy, a konkretnie Garmin ma nader interesujące modele nowych nawigacji samochodowych!

garmin drive

Spora część Polaków w dobie ferii zimowych, postanawia najzwyczajniej w świecie, zaznać nieco relaksu poprzez wyjazd w góry. Jak wiadomo, tereny te bywają nieco zdradliwe i o wypadek nie trudno, a trafić w konkretne miejsce za pierwszym razem nie jest tak łatwo jakby mogło się to wydawać. Z pomocą przychodzi nawigacja do Garmina! Ten Amerykański potentat właśnie zaanonsował nadejście całkowicie nowych modeli, które wyróżniają się interesującymi usługami typu Live. Czym one są?

garmin drive

Wspomniane usługi Live przyczynią się przede wszystkim do zadbania o bezpieczeństwo osób podróżujących za sprawą informowania kierowcy o utrudnieniach w ruchu przez wypadek lub karambol, ale również o natężeniu ruchu, a nawet o znajdujących się w pobliżu parkingach! Jeśli tego byłoby mało, nowe modele nawigacji samochodowych udzielą nam również odpowiednich informacji turystycznych o danym miejscu, co także przyczyni się w znaczny sposób na skrócenie czasu przeznaczonego na dotarcie do celu. O jakich modelach tutaj mówimy?

garmin drive #2

Nawigacje, które właśnie zasiliły portfolio tego amerykańskiego koncernu to modele takie jak:

Jak już zdążyłem wspomnieć, modele te cechują się owymi usługami dbającymi o poinformowanie oraz bezpieczeństwo podróżnych. Warto także wspomnieć o możliwości podłączenia własnegosmartfonu lub komputera poprzez połączenie Bluetooth. Ponadto, modele z serii DriveSmart 51/61 umożliwiają banalnie prosty sposób aktualizowania map i samego oprogramowania nawigacji poprzez połączenie WiFi! Jesteście zainteresowani tymi modelami? Słowem końcowym mogę powiedzieć, że będą one oficjalnie dostępne w sprzedaży już w lutym! Co o tym sądzicie? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Garmin Poszerza Ofertę Nawigacji Samochodowych!