PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Xiaomi Mi 6 i Mi 6 Plus u Progu Premiery!

Xiaomi Mi 6 i Mi 6 Plus u Progu Premiery!

Jeśli byliście z nami na ostatnim "lajwie" to wiedzie doskonale o tym, jak wpływową marką stała się w ostatnim czasie firma Xiaomi. Chińczycy nie szczędzą zarówno pomysłów jak i pieniędzy na kolejne modele "sprytnych" telefonów by móc zaspokoić wciąż rosnący popyt na ich produkty. Niebawem na rynku pojawi się kolejny przedstawiciel ichniej marki premium o dwóch twarzach!

Jak już zapewne wiecie, w minioną niedzielę o godzinie 18:45 odbył się nasz kolejny Live! Tym razem na języki zostały wzięte modele nieco tańszych smartfonów, w które świetnie wstrzeliwują się produkty od wspomnianego na początku, chińskiego producenta. W ostatnich latach Xiaomi poczyniło niebywałe postępy i wydaje się, że Azjaci nie mają zamiaru zwolnić tempa! Czyżby długodystansowi gracze nam się trafili?

najnowsze dziecko xiaomi

Nic nie jest wykluczone, bowiem  do gry wkroczy ich kolejny smartfon w dwóch przystępnych cenowo (jak na flagowca) wariantach! Mowa tutaj o modelu Xiaomi Mi 6 oraz Xiaomi Mi 6 Plus. Jak łatwo się domyślić, słuchawki te różnią się przede wszystkim matrycami, ale w rachubę wchodzą także inne równie ważne elementy. By ułatwić wam nieco ogląd na obydwie wersje, poniżej zamieszczamy łatwą do ogarnięcia tabelkę:

Xiaomi Mi 6Xiaomi Mi 6 Plus
SYSTEM OPERACYJNYAndroid 7.0 NougatAndroid 7.0 Nougat
NAKŁADKA SYSTEMOWAMIUIMIUI
DATA PREMIERYkiwecień 2017kwiecień 2017
PRZEKĄTNA EKRANU5.15-cali5.7-cali
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU1920 x 1080 pix1920 x 1080 pix
RODZAJ MATRYCYIPS LCDIPS LCD
PROCESORQualcomm Snapdragon 835Qualcomm Snapdragon 835
LICZBA RDZENI8-rdzeniowy, 4 x Kryo do 2,45 GHz, 4 x Kryo do 1,9 GHz8-rdzeniowy, 4 x Kryo do 2,45 GHz, 4 x Kryo do 1,9 GHz
UKŁAD GRAFICZNYAdreno 540Adreno 540
RAM6 GB RAM6 GB RAM
ROM128 GB128 GB
SLOT NA KARTĘ MICROSDnienie
ROZDZIEL. APARATU GŁÓWN. #112 Mpix19 Mpix
ROZDZIEL. APARATU GŁÓWN. #212 MpixN/D
ROZDZIEL. APARATU PRZED.8 Mpix8 Mpix
LTEtaktak
USBtypu Ctypu C
Dual SIMtaktak
CZYTNIK LINII PAPILARNYCHtaktak
POJEMNOŚĆ AKUMULATORKA3200 mAh4500 mAh
TECH. SZYBKIEGO ŁADOWANIAtaktak

I jak? Dane zamieszczone w tabelce pochodzą od potwierdzonego źródła, więc możecie być spokojni o ich wiarygodność. Jak widzimy, nowe dziecko Xiaomi otrzyma najlepsze serce od Qualcomm'a w postaci 8-rdzeniowego Snapdragona 835 wraz z Adreno 540! W połączeniu z niezwykle lekką na swój sposób nakładką MIUI, będzie to prawdziwy demon prędkość pod względem wydajności. Cóż, niebawem czeka nas premiera Samsunga Galaxy S8, ale czy będzie on w stanie pokonać chińskiego rywala?

nowa twarz xiaomi

Tego z pewnością dowiemy się już w środę, kiedy to będziemy nadawali na żywo na naszym kanale YT!  Przeprowadzimy transmisje i jednocześnie komentarz oficjalnej premiery najnowszej galaktyki od Samsunga. Czujecie te napięcie? Spokojnie... niedługo je rozładujemy, a tymczasem zapraszam Was serdecznie do komentowania, wpadnięcia na forum oraz byście pozostawili po sobie łapkę w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi 6 i Mi 6 Plus u Progu Premiery!