PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Niebawem Ujrzymy Nowe Modele od Xiaomi!

Niebawem Ujrzymy Nowe Modele od Xiaomi!

Po finalnym ukazaniu się oficjalnej dystrybucji jednej z ulubionych marek polaków, chcielibyśmy zobaczyć nieco więcej w ofercie by móc w czym wybierać. Jak się okazuje, nasze prośby zostały wysłuchane, a Xiaomi niebawem poszerzy portfolio dystrybucyjny w naszym kraju o nowe słuchawki!

Minęło już kilka miesięcy odkąd ABC Data zajęło się oficjalną dystrybucją urządzeń spod znaku chińskiego koncernu Xiaomi. Wg nieoficjalnych danych, produkty udostępnione przez dystrybutora sprzedają się świetnie, ale rzeczą oczywistą jest, że oferta jest delikatnie mówiąc... przeciętna. Sytuacja tak ma się jednak niebawem zmienić! Gotowi na kolejną porcję smartfonów?

xiaomi mi

Szukasz dobrego aparatu? Mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Do tej pory w ofercie ABC Data były takie modele jak: Mi5, Redmi Note 3 oraz Redmi 3S, czas nadszedł na pojawienie się kolejnych słuchawek. Do grona wspomnianych dołączą takie modele jak: Redmi Note 4, Redmi 4A, Redmi 4X oraz Mi Note 2! Nie jest to może zbyt wiele, ale z pewnością choć po części zaspokoi stale rosnący apetyt klientów na nowe urządzenia.

xiaomi mi 2

Masz chętkę na jeden z wymienionych smartfonów? Co powiesz o tym modelu!

Osobiście, chętnie w ofercie zobaczyłbym także Xiaomi Mi Mix czy też Mi 5s, ale na to przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Ciekaw jestem, kiedy w ofercie pojawi się band od Xiaomi, który był już zapowiadany nieco wcześniej. Jest to wybitnie interesująca alternatywa dla urządzeń konkurencji. Tak czy inaczej, pozostaje cierpliwie czekać na kolejny ruch dystrybutora.

xiaomi mi 4s


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Jeśli już mówimy o dystrybutorze, warto powiedzieć o nowych zapewnieniach o tym, że premiery smartfonów nie będą tak rozbieżne czasowo w porównaniu do rynku chińskiego. Rzekomo, zaraz po pojawieniu się danego urządzenia na rodzimym rynku firmy, dany model pojawić ma się u nas. Ile w tym prawdy i czy aby na pewno tak będzie? O tym przekonamy się już wkrótce. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania poniżej i na naszym forum. Nie zapomnijcie o zostawieniu łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Niebawem Ujrzymy Nowe Modele od Xiaomi!