PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Miniwież do 1000 zł

Panasonic Nawiązuje Nić Współpracy z Michałem Wrzoskiem!

Panasonic Nawiązuje Nić Współpracy z Michałem Wrzoskiem!

Zarówno święta jaki i sylwester za nami, zatem czas zadbać o naszą formę! Zanim jednak wykupicie karnet na siłowni, należałoby pomyśleć o odpowiednio zbilansowanej diecie, którą winien nam przygotować sam dietetyk. Świetnie się składa, bowiem firma Panasonic właśnie rozpoczęła współpracę ze znanym dietetykiem. Co to oznacza dla nas?

Generalnie większość z nas (nie)zdaje sobie sprawę z tego, jak źle prowadzimy swoją dietę. Jemy o nieregularnych porach, czasem zbyt obficie, za tłusto, a w grę wchodzi częste spożywanie słodyczy i słonych przekąsek pokroju czipsów. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, co tak naprawdę powoduje, że przybieramy na wadze. Owszem, w miarę częste odwiedzanie siłowni może poprawić naszą sylwetkę, ale nie zawsze z zamierzonym skutkiem

dbanie o swojego przyjaciela

Jeśli już mówimy o zbilansowanej diecie, warto jednak zaufać odpowiednio wykształconej w tej materii osobie, niżeli jedynie swoim przeczuciom czy też podpierając się niepotwierdzonymi teoriami z różnorakich for internetowych. Do takiego zadania przyda się ktoś taki jak Michał Wrzosek - dietetyk z całkiem zasobnym poziomem doświadczenia. Cóż, wystarczy jedynie spojrzeć na "Wrzoska", a utwierdzicie się w przekonaniu, że jest to kompetentna osoba! Jak mówią oficjalne źródła, Michał we współpracy z firmą Panasonic, zademonstruje jak przygotowywać odpowiednie potrawy by nasza dieta była odpowiednia.

zdrowa sylwetka

Michał Wrzosek znany także jako trener personalny, będzie prezentował przepisy na zdrowe i smaczne zarazem potrawy na swoim profilu na Facebooku, kanale na YouTube oraz stronie internetowej. Do tego będzie używał specjalnie przygotowanych urządzeń kuchennych, które przygotowała firma Panasonic. Do tychże urządzeń możemy zaliczyć m.in.: 

  • Panasonic MK-F800 - Jest to najnowszy robot kuchenny, który charakteryzuje się uniwersalnością urządzenia AGD.
     
  • Panasonic MJ-L500 - Wyciskarka do owoców i warzyw, która zamiast klasycznego szatkowania produktów, zwyczajnie je rozgniata i rozciera bez potrzeby ich wcześniejszego obierania!
     
  • Panasonic NC-ZA1 - Designerski i kompaktowy ekspres do kawy, który pozwoli na przygotowanie naszej ulubionej kawy w mgnieniu oka!
     
  • Panasonic MX-ZX1800 - Wysokiej mocy blender o szerokiej gamie programów i łatwości w obsłudze urządzenia.

Jak na początek przygody ze zdrowymi nawykami żywieniowymi powinno wystarczyć, ale nie ma się co martwić, bowiem Panasonic będzie systematycznie poszerzał listę swoich produktów. Finalnie nie pozostaje nam nic innego jak śledzić "Wrzoska" na wspomnianych portalach społecznościowych by dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy! Nie zapomnijcie pozostawić po sobie... komentarz, rzucić okiem na nasze forum oraz dać łapkę w górę, co jest nadzwyczaj motywujące dla nas! ;)

blog comments powered by Disqus
Panasonic Nawiązuje Nić Współpracy z Michałem Wrzoskiem!