PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Bezprzewodowy Zestaw Zabezpieczeń dla Naszego Domu od Mio!

Bezprzewodowy Zestaw Zabezpieczeń dla Naszego Domu od Mio!

Dla niektórych osób ważnym elementem jest dobre zabezpieczenie swojego dobytku. W domach nierzadko przechowujemy rzeczy wartościowe pod względem finansowym, ale również te bezcenne w naszym odczuciu. Firma Mio wychodzi swoim klientom naprzeciw i wypuszcza na rynek “zestaw bezpieczeństwa” w dość atrakcyjnej cenie!

Dom jest dla nas bardzo istotna rzeczą. Dla większości z nas stanowi on swego rodzaju prywatny świat czy też azyl. Zdajemy sobie z tego sprawę, że tak ważne elementy trzeba chronić prawie tak mocno jak własne dzieci. Tylko jak uchronić dom przed czynnikami zewnętrznymi pokroju złodziei? Zamek dobrej marki czy solidne drzwi nie wystarczą w dzisiejszych czasach! Do tego potrzeba sprawdzonych metod pokroju kamer czy też czujników wykrywających ruch.

Masz zamiar kupić swojemu dziecku sanki na święta? Koniecznie sprawdź najnowszy ranking przygotowany przez redakcję!


zestaw mio

Na szczęście znana nam firma Mio, właśnie zaprezentowała szereg produktów, które to pozwolą nam na zabezpieczenie swojego dobytku przed niechcianymi gośćmi. Boicie się o cenę? Niepotrzebnie, gdyż oferowane akcesoria nie będą tak drogie jak w przypadku konkurencji! Cały zestaw skupia się na pięciu produktach takich jak: domowej kamery z kartą SD, dwóch czujek ruchu, serwera osobistej chmury oraz centralnykoncentrator. Poniżej zamieszczam ich krótką charakterystykę.


 

Mio VixCam C10

Jest to wysokiej jakości kamera, której możemy użyć zarówno w domu lub garażu. Interesującą funkcją tego gadżetu jest możliwość prowadzenia rozmów przez dwukierunkowe wejście/wyjście audio! Obraz jest nagrywany w rozdzielczości HD 720p oraz kompresji H.264. Pondato, model ten łączy się bezpośrednio z specjalna aplikacją MioSMART, zaś obraz jest zapisywany na dołączanej karcie SD (16 GB) lub opcjonalnie na serwerze osobistej chmury.

Planujesz zakup odkurzacza do domu? Zapewne ten produkt będzie tobie pasował!
 

Mio NAS S10

Producent oferuje nam wyjątkowy serwer osobistej chmury, który posłuży nam za centrum archiwizacji zapisów z kamery Mio VixCam C10. Oprócz tego, produkt ten oferuje nam możliwość zapisu danych na zewnętrznym (doczepionym) nośniku, które będą stale chronione przed zniszczeniem czy też kradzieżą!


 

Czujniki Mio R12 oraz Mio R14

W zestawie znajdziemy także dwa praktycznie czujniki, które w odpowiedni sposób zajmują się “wyłapywaniem” niepożądanych wtargnięć. W nagłym przypadku, czujniki wyślą specjalny komunikat poprzez aplikację MioSMART by poinformować właściciela o niebezpieczeństwie. Same czujniki reagują w zakresie 120 stopni oraz odległości od 3 do 12 metrów.


 

Mio G10


Produkt ten stanowi połączenie serwera chmury osobistej (Mio NAS S10) z sensorami R12 i R14. Koncentrator można w łatwy sposób sparować z aplikacją MioSMART i być pewnym, że każde drobne zdarzenie zostanie zarejestrowane i przesłane nam! Warto zaznaczyć, że pojedynczy koncentrator umożliwia sparowanie aż 64 czujek!


czujniki ruchu mio


 


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

 

Podoba Wam się ten zestaw? Niepodważalnym plusem całości jest bezprzewodowa praca, która jest już domeną dzisiejszych czasów, nieprawdaż? Cały zestaw możemy w łatwy sposób sterować poprzez wspomnianą aplikację MioSMART, która dostępną jest na Androida oraz iOS’a. Czego chcieć więcej? Cena całości wynosi… 1199 złotych! Przyznajcie, że jest to dosyć niewiele. Mimo wszystko, wyraźcie swoją opinię w komentarzach poniżej oraz na forum. Nie zapominajcie także o poczciwiej łapce w górę! ;)

Jakie alarmy są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu alarmów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które alarmy warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Chuango CG-G5 Chuango CG-G5Best of the best!
2SATEL Ca-10 SATEL Ca-10 Sprawdź sam
3Erda GSM EXPANDA R9 Erda GSM EXPANDA R9 Ten ma niezłą cenę!
4Xavax Feel Safe Xavax Feel Safe Polecany model
5Eura-Tech RL-9805A Eura-Tech RL-9805A Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Systemów Alarmowych - Bądź Bezpieczny w Swoim Domu

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Bezprzewodowy Zestaw Zabezpieczeń dla Naszego Domu od Mio!