PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Snapdragon 835 Na Wyłączność Samsunga?

Snapdragon 835 Na Wyłączność Samsunga?

Niezwykle rzadko zdarza się tak, aby dany producent otrzymał wybrane wyposażenie niemalże na wyłączność. Równie rzadko jest wtedy, gdy najnowszy podzespół bazowy jest kierowany w pierwszej kolejności do konkretnego modelu, kiedy inni muszą grzecznie poczekać w kolejce. Czy tak będzie w przypadku Samsunga Galaxy S8?

W sieci wzrasta napięcie w stosunku do nowej galaktyki Samsunga. Model ten ma być tym, czym nie stał się w stosunku do modelu S6, czyli wielkim krokiem w przód. Nowy flagowy okręt Koreańczyków będzie wyróżniał się zastosowaniem garści nowoczesnych rozwiązań w połączeniu z tym, co najbardziej lubimy u tego producenta. Jednym z tychże elementów bez mała będzie procesor, który zostanie przygotowany przez Qualcomma. Pewne jest to, że na rynku próżno jest szukać równie dobrej jednostki jaką proponuje nam Qualcomm!

galaxy s8 render

Potrzebujesz taniego i dobrego mechanika? Rzuć okiem na recenzję modelu od Tracera!

Azjaci mają zamiar pozostawić swoją konkurencję daleko w tyłe, ale by tego dokonać należy uzbroić się w odpowiedni do tego wyjątkowego starcia oręż. Do takowego z pewnością należeć będzie procesor z najwyższej półki, który jak dotąd nie trafił jeszcze do żadnego modelu urządzenia mobilnego! Jak donoszą zachodnie media, tak też się nie stanie dopóki na rynku nie pojawi się Samsung Galaxy S8. Dlaczego? Informacja ta nie jest w stu procentach potwierdzona, ale... model Qualcomm Snapdragon 835 będzie na czasową wyłączność Samsunga.

ósma galaktyka od samsunga

Szukasz niezwykle tanie smartfonu? Spójrz koniecznie na ten model!

Pamiętacie może sytuację gry Rise of The Tomb Raider? Tytuł ten był przez pewien okres dostępny wyłącznie na platformęXbox One. Jednakże, po pewnym czasie trafił on również do konsoli Xbox 360, PlayStation 4 oraz PC. Jednak, przez większość czasu Microsoft miał na wyłączność wspomnianą grę i podobnie będzie w przypadku Snapdragona 835. Jest to najwydajniejsza jednostka na rynku, która trafi do S8 w pierwszej kolejności. Inni producenci chętni jej wykorzystania, skazani są na mozolne oczekiwanie.

render galaxy s8 #2


Ekspresy do Kawy

Cóż, zawsze pozostaje opcja umieszczenia innej jednostki procesora, ale czy wówczas ktokolwiek będzie miał jakiekolwiek szanse na wygrane wyścigu zbrojeń z Koreańczykami? Pozostaje jeszcze pytanie czy Samsung najzwyczajniej zapłacił za taki obraz sytuacji? Otóż, nie! Bowiem, jak być może wiecie, wspomniana jednostka procesora powstaje we współpracy z obydwoma gigantami, co ma bezpośredni wpływ na pierwszeństwo modelu S8 w otrzymaniu procesora. Zaskoczeni? W każdym razie, zapraszam Was serdecznie do komentowania poniżej materiału oraz na naszym jakże przepastnym forum. Nie zapomnijcie także o pozostawieniu łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Snapdragon 835 Na Wyłączność Samsunga?