PODPOWIEDZI:

Wypłaty w BitCoinach - Świat Wariuje na Punkcie Kryptowalut

Wypłaty w BitCoinach - Świat Wariuje na Punkcie Kryptowalut

Czy BitCoiny będą jeszcze droższe? Chyba jednak będą, gdyż pojawiają się już nawet pomysły, by wypłacać swoich pracowników w tej walucie, a raczej kryptowalucie. Przeczytajcie newsa, by dowiedzieć się jaka firma to wymyśliła.

BitCoiny nie zwalniają - ich wartość ciągle idzie w górę, a ludzie wciąż inwestują w nie masę gotówki. Pojawiają się też coraz śmielsze pomysły odnośnie wykorzystywania tej kryptowaluty.

Japońska firma GMO wpadła bowiem na pomysł, żeby tamtejsze jeny zamienić na BitCoiny i w taki właśnie sposób wypłacać swoich pracowników. Pomysł wydaje się absurdalny, ale mimo wszystko opłaci się pracownikom. 

Chętni na pensje w BitCoinach otrzymają bowiem w firmie GMO o około 10% więcej niż przeliczając na jeny. Nie dziwi mnie też fakt, że właśnie w GMO narodził się taki pomysł. Wspomniane przedsiębiorstwo zajmuje się bowiem zestawami do wydobywania kryptowalut.

Sprawdź polecane przez nas zestawy PC >>>

Mogą oni bardziej napędzić rynek, gdyż planują wprowadzić jednostki, które będą kopać jeszcze więcej BTC, zużywając przy tym mniej prądu.

Biznes się więc kręci... a raczej kopie. Co sądzicie o pomyśle pensji w BitCoinach?

blog comments powered by Disqus
Wypłaty w BitCoinach - Świat Wariuje na Punkcie Kryptowalut