PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Gotuj z Samsungiem - Koreańczycy Prezentują Nowoczesne Rozwiązania!

Gotuj z Samsungiem - Koreańczycy Prezentują Nowoczesne Rozwiązania!

W dobie dzisiejszych czasów, nie mamy zbyt wiele czasu na gotowanie. Zwykle napięty harmonogram nie pozwala nam na dużo i uciekamy się do szybkich potrwa, które niekoniecznie są zdrowe. Samsung stara się pokazać jak gotować szybko, zdrowo i smacznie przy wykorzystaniu jego autorskich rozwiązań!

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas, Samsung zaprezentował cały szereg akcesoriów kuchennych. Myślą przyświecającą tymże produktom jest chęć przedstawienia gotowania w szybki, prosty i przede wszystkim zdrowy sposób. Cechy te nabierają jeszcze większego znaczenia, gdy nie posiadamy zbyt dużych pokładów wolnego czasu i nierzadko spożywamy gotowe posiłki. Czas to zmienić na dobre!

kitchen

Gigant technologiczny przygotował specjalne rozwiązania, które zawierają się w owych akcesoriach kuchennych. Do takowych można śmiało zaliczyć technologię Dual Cook, która jest dostępna w najnowszych piekarnikach Samsunga. O co w tym chodzi? Przeważnie każdy klasyczny piekarnik wyposażony jest w dwa miejsca do pieczenia. Niestety, ale rzadko się zdarza byśmy mogli piec oddzielnie np. kurczaka i ciasto. Potrzebujemy różnych temperatur, a dodatkowo możemy mieć pewien konflikt zapachowy. Na szczęście piekarniki wyposażone w technologię Dual Cook pozwalają na oddzielenie pieczenie przy pomocy specjalnego separatora

kitchen #2

Co jeszcze dla nas ma Samsung? Zapewne nierzadko macie na wyposażeniu różnego rodzaju patelnie czy garnki, które mają nieregularne kształty i wymiary. Ten problem powinien być zapomniany dzięki technologii Flex Zone, w którą są wyposażone najnowsze płyty indukcyjne! Cóż, gotowanie nigdy nie było tak proste i intuicyjne. Ale na tym nie koniec, bowiem Koreańczycy przygotowali jeszcze ciekawe rozwiązanie kryjące się pod nazwą "Virtual Flame", dzięki któremu z łatwością będziemy mogli podejrzeć moc urządzenia. 

kitchen #3

Po gotowaniu i spożyciu tego, co udało się nam przyrządzić należałoby pozmywać. By jednak nie czyścić naczyń ręcznie, warto wyposażyć się w najnowszy model zmywarki, który jest wyposażony w system Water Wall. Dzięki temu rozwiązaniu, naczynia myte są opatentowanym przez Samsunga rozwiązaniem, który nie pozwoli na pozostawienie najdrobniejszej resztki jedzenia! Brzmi zachęcająco? Myślicie, że warto nieco bliżej przyjrzeć się urządzeniom kuchennym od Samsunga? Czy wg Waszego uznania, urządzenia te spełniłyby swoją rolę w Waszych zakątkach kuchennych? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Gotuj z Samsungiem - Koreańczycy Prezentują Nowoczesne Rozwiązania!