PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Komputer czy laptop na prezent dla dziecka?

Mały Ale Wariat - ASUS Prezentuje Model ROG GR8 II

Mały Ale Wariat - ASUS Prezentuje Model ROG GR8 II

Jak zapewne wiecie z doświadczenia, nie liczy się rozmiar... wygląd czy temu podobne cechy, a bardziej wnętrze. Podobnie jest w przypadku nowego modelu kompaktowego komputera klasy PC, który został niedawno zaprezentowany przez tajwańskiego giganta technologicznego. Zapraszam do lektury!

Niepodważalną tezą podtrzymywaną przez prezentowany model kompaktowego PC jest to, że nie zawszeduże "opakowanie" skrywa niezwykle bogate wnętrze. Bowiem, owe wnętrze może być puste niczym nasze portfele zaraz po wypłacie. Wracając jednak do samego modelu z serii Republic of Gamers od ASUS-a. 

asus GR8 II

To niewielkich rozmiarów kształtne "pudełeczko" skrywa zawartość, której nie powstydziłby się nie jeden profesjonalny gracz! Tajwańczycy wyposażyli GR8 II w całą gamę podzespołów, które będą w stanie sprostać nawet nieco bardziej wymagającym graczom! Pod tą bryłą o pojemności 4 litrów, skrywany jest m.in. siódmej generacji procesorIntel Core i7, który wspierany jest przez aż 32 GB pamięci RAMDDR4.

ASUS GR8 II #2

Polujesz na mocną "stacjonarkę"? Koniecznie rzuć okiem na tę ofertę!

O względy efektów graficznych w grach dbać będzie jednostka NVIDIA GeForce GTX 1060! Cały ten zestaw będzie w stanie uciągnąć najnowsze tytuły typu "AAA", na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych i innych tego typu "wodotryskach"! Z tyłu znajdziemy dwa porty HDMI, co umożliwi nam bezpośrednie podłączenie zestawu VR i rozkoszowanie się najnowszymi grami wykorzystującymi tę stale rozwijaną nowinkę technologiczną 

GR8 II

Ponadto, ASUS wyposażył GR8 II w takie rozwiązania technologiczne jak Intel Gigabit Ethernet, Supreme FX, Sonic Studio III, Sonic Radar III oraz GameFirst IV! Całość zapewni nam niezwykłe doznania "growe" na spory kawałek czasu. Warto także wiedzieć, że ów PC został wyposażony w podświetlenie ASUS Aura Sync! Czego chcieć więcej? Niższej ceny? Ta wynosić ma 4499 złotych, zaś produkt ma trafić do sprzedaży już jutro! Gotowi na nowy zakup? Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Mały Ale Wariat - ASUS Prezentuje Model ROG GR8 II