PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

LG z serii M80 - pierwsze monitory LED z tunerem TV

LG z serii M80 - pierwsze monitory LED z tunerem TV

LG Electronics, wprowadza na polski rynek serię monitorów LED z tunerem TV oznaczoną symbolem M80. Monitor LG M80 jest wyposażony we wbudowany głośnik basowy, dzięki czemu może on służyć również jako samodzielny telewizor – bez potrzeby podłączania go do komputera. Jest to idealne rozwiązanie do kuchni lub pokoju dziecięcego.

Coraz większa liczba użytkowników chce korzystać w domu z treści znajdujących się na urządzeniach cyfrowych oraz mieć dostęp do najświeższych informacji. Dzięki monitorom z serii M80, Klienci mogą oglądać telewizję, prowadzić swoje domowe biuro oraz cieszyć się multimediami. Głośnik basowy oraz funkcja USB plug and play, sprawiają że monitory z serii M80 doskonale spełniają te potrzeby. Dźwięk oferowany przez monitory M80 jest bezkonkurencyjny, a możliwości wykorzystania monitora z tunerem TV daje klientom szeroki wachlarz rozrywki.

LG M80

Oglądaj, słuchaj, pracuj i baw się

Zaprojektowana zgodnie z koncepcją „wszechfunkcjonalności” nowa seria M80 zapewnia odtwarzanie programów telewizyjnych i muzyki oraz korzystanie z innych rodzajów multimedialnej rozrywki. Najwyższy model w serii: M80DF — pierwszy monitor z tunerem telewizyjnym, który został wyposażony w głośnik basowy — zapewnia wysokiej jakości dźwięk przestrzenny.

LG M80

Ponadto monitory LG M80 posiadają wbudowany tuner DTV (DVB-T, DVB-C, MPEG4), co umożliwia oglądanie produkcji telewizyjnych również w jakości Full HD. Wyjątkowo wysoki współczynnik kontrastu (5 000 000:1) zapewnia bardzo wyraźny obraz. Modele z serii M80 doskonale nadają się zarówno do oglądania telewizji, czerpania przyjemności z gier komputerowych czy filmów na płytach Blu-Ray. Jednocześnie do monitorów można łatwo podłączyć inne urządzenia cyfrowe, np. kamerę, dysk przenośny czy aparat fotograficzny.

Wyższy poziom wzornictwa monitorów LG

Poza bezkonkurencyjnymi funkcjami, seria M80 posiada najlepsze elementy wzornicze LG, które podkreślają oryginalny wygląd. Wszystkie monitory z serii M80 mają wyjątkowo wąską ramkę i głębokość zaledwie 16,5 mm. Model LG M80DB szczególnie zwraca na siebie uwagę, ponieważ jego wyjątkowa konstrukcja została wyposażona w kulistą podstawę monitora..Dzięki powyższym cechom te eleganckie i wyrafinowane monitory doskonale będą pasowały do nowoczesnych wnętrz.

LG M80

Monitory z serii M80 będą dostępne w Polsce już z początkiem czerwca w cenie:

20” – 1049 zł brutto
21,5” – 1199 zł brutto
23” - 1349 zł brutto

blog comments powered by Disqus
LG z serii M80 - pierwsze monitory LED z tunerem TV