PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Sprawdźcie Wygodnego i Funkcjonalnego myPhone 3310!

Sprawdźcie Wygodnego i Funkcjonalnego myPhone 3310!

Już od dzisiaj w sprzedaży sklepu internetowego producenta będzie dostępny nowy model telefonu z serii Simple Life – myPhone 3310.

Prosty i klasyczny design

myPhone 3310 to telefon z prostym, klasycznym designem i uniwersalną funkcjonalnością, wyposażony w czytelny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,77’’. Ten model to doskonały wybór zarówno jako funkcjonalny telefon służbowy jak i model dla osób szukających intuicyjnych i ergonomicznych rozwiązań.

Myphon 3310

Szukacie telefonu prostego w obsłudze? 

Model myPhone 3310 posiada ergonomiczny kształt i zaokrągloną na bokach obudowę, co  sprawia, że telefon dobrze trzyma się w dłoni

Zobacz nasz ranking telefonów 

Funkcjonalność 

Telefon wyposażono w funkcje przydatne w codziennym użytkowaniu: Bluetooth, wbudowany aparat VGA, latarkę oraz odtwarzacz audio i radio FM. Dual SIM, sprawi, że telefon będzie służył zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych. Model posiada baterię o pojemności 800 mAh, które umożliwi wielogodzinne rozmowy lub kilkudniowy czas czuwania bez konieczności ponownego ładowania. Dodatkowo czytnik kart pamięci micro SD do 32 GB pozwala zwiększyć dostępną pamięć i umożliwia przechowywanie dodatkowej ilości zdjęć czy muzyki.

Telefon myPhone 3310 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej, do kupienia w sklepie internetowym producenta.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Cena urządzenia w sklepie internetowym producenta wynosi 74,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Sprawdźcie Wygodnego i Funkcjonalnego myPhone 3310!