PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Epson EH-TW5400 vs Optoma HD27e - Porównanie tanich projektorów

Poznajcie Kompaktowe Projektory Laserowe Sony Dla Biznesu i Edukacji

Poznajcie Kompaktowe Projektory Laserowe Sony Dla Biznesu i Edukacji

Sony ogłasza dwa nowe projektory z laserowym źródłem światła Z-Phosphor i o jasności 5000 lm. Są to VPL-PHZ10 (WUXGA) i VPL-PWZ10 (WXGA)

Spore oszczędności 

Firma Sony ogłosiła powiększenie rodziny projektorów z laserowym źródłem światła. Z-Phosphor o dwa modele nowej generacji, przeznaczone do użytku w klasach szkolnych, salach wykładowych i firmowych salach konferencyjnych. Zwiększają one atrakcyjność cenową technologii laserowej w odniesieniu do tradycyjnych lamp w segmencie projektorów instalacyjnych. Dzięki projektorom VPL-PHZ10 (5000 lm, WUXGA) orazVPL-PWZ10 (5000 lm, WXGA) z zalet technologii laserowej — jakości obrazu, wiernej reprodukcji kolorów i ograniczonych niemal do zera kosztów konserwacji — będą mogli skorzystać nabywcy, którzy dotąd używali tylko projektorów z lampą.

Projektor Sony

Przejście na technologię laserową przynosi szkołom i firmom szereg korzyści. Stworzona przez firmę Sony technologia laserowego źródła światła Z-Phosphor pozwala uzyskać dużą jasność i wysoką rozdzielczość obrazu, a dodatkowo zapewnia oszczędność czasu i komfort pracy prelegenta. Eliminuje czekanie na rozgrzanie i wystygnięcie lampy, ograniczony zakres kątów instalacji projektora oraz kompromisy między wysoką jasnością a wysoką rozdzielczością. Nowa linia kompaktowych, wydajnych projektorów laserowych Sony stała się atrakcyjną inwestycją dla znacznie szerszego kręgu odbiorców.

Kompaktowe rozwiązania 

Kompaktowe rozwiązanie odznaczające się imponującym zakresem przesuwania osi obiektywu, łatwością instalacji i praktycznie zerowymi wymaganiami konserwacyjnymi.

Projektory VPL-PHZ10 i VPL-PWZ10 stanowią opłacalne rozwiązanie do mniejszych klas szkolnych, pokojów narad i innych pomieszczeń, ale zastosowana w nich technologia laserowa 3LCD Z-Phosphor jest taka sama jak w dotychczsowych instalacyjnych projektorach laserowych Sony. Projektory laserowe są zaprojektowane do pracy praktycznie bez żadnej konserwacji przez okres do 20 000 godzin. 

Sprawdź nasz ranking projektorów 

Projektor VPL-PHZ10 pojawi się w Europie w maju, a VPL-PWZ10 — w lipcu 2017. Obydwa modele będzie można po raz pierwszy oglądać na targach ISE 2017 od 7 do 10 lutego.

blog comments powered by Disqus
Poznajcie Kompaktowe Projektory Laserowe Sony Dla Biznesu i Edukacji