PODPOWIEDZI:

iPhone 7 We Krwistych Odcieniach!

iPhone 7 We Krwistych Odcieniach!

Przed nami pozostało jeszcze nieco oczekiwania na kolejne dziecko Apple, a tymczasem pojawia się ciekawa dosyć informacja o obecnym flagowcu giganta z Cupertino. Jak nam wiadomo, niebawem oferta kolorystyczne modelu iPhone 7 o 7 Plus zostanie rozszerzona o kolejną opcję!

Za nami targi, przed nami targi, a prezentacji nowego iPhone'a jak nie było, tak nie ma. Wszyscy się niezmiernie niecierpliwimy na myśl o nowym flagowcu Apple, który to wraz z pojawieniem się, ma wprowadzić kilka wartych uwagi nowości. Kilka ciekawych faktów już poznaliśmy i jeśli macie zamiar sobie o nich przypomnieć to zapraszam serdecznie tu. Tymczasem, wróćmy do meritum. Co powiecie na nowy kolor iPhone'a, którego jeszcze nie można było spotkać?

Od lat produkcji iPhone-ów, modele te były zwykle dostępne w jednej kolorystyce, a ostatecznie w kolorze czarnym i białym. Dopiero od niedawna możemy podziwiać różnobarwne obudowy modelu smartfona giganta z Cupertino. Potentat z USA uznał, że należy dalej pociągnąć ów temat i wprowadzić do sprzedaży nowy wariant kolorystyczny, którym jest... czerwony! Tak, od niedawna informacja będąca plotką zdaje się z każdą chwilą potwierdzać. Do tej pory iPhone'y w tego typu żywych barwach były dostępne jedynie w wersji iPhone 5C, a tu taka zmiana... na lepsze


Dwa ciekawe smartfony Apple z różnych segmentów cenowych:

iPhone SE 16 GB>>>

iPhone 7 Plus 256 GB>>>


mix iphone'ów

Tego typu zachowanie jest zwykle przyznawane innym producentom, takim jak chociażby Samsung. Koreańczycy nierzadko wprowadzają dodatkową kolorystykę do swojej oferty. Za świetny przykład może posłużyć nowy kolor Samsunga Galaxy S7 - Coral Blue. Zapytacie się, po co komu dodatkowy kolor? Czemu ma służyć tego typu decyzja? Cóż, bardzo często podczas dokonywania wyboru konkretnego modelu, nierzadko kupujący kierują się... kolorem. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę, każdy z nas preferuje inną paletę kolorów, która najzwyczajniej w świcie "cieszy" nasze oczy.

iphone 6 #3

Przyznacie, że zarówno ta galaktyka jak i czerwony iPhone może się podobać! Są to przyjemne odcienie, które nie da się nie lubić. Wiedzcie jednak, iż kolor iPhone'a nie jest jeszcze w stu procentach pewny. Oczywiście, będzie to czerwony, ale nie wiadomo jaki będzie dokładnie odcień tejże czerwieni. Tego wszystkiego i wiele innych rzeczy dowiemy się niebawem na oficjalnej konferencji Apple. Ta pojawi się niebawem, bo na początku przyszłego miesiąca. Czy będziemy w stanie jeszcze dłużej poczekać? Co wytrwalsi niech walczą, a tymczasem zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego form oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
iPhone 7 We Krwistych Odcieniach!