PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung Przedstawia Nowości z Targów MWC 2017!

Samsung Przedstawia Nowości z Targów MWC 2017!

Dosłownie za kilka dni rozpoczną się targi MWC w Barcelonie, na których poznamy cały szereg nowości zarówno od Samsunga, jak i pozostałych producentów. Koreańczycy już na obecną chwilę postanowili wyjawić nam powody ich obecności na owym wydarzeni. W skład powodów wchodzą technologie: VR i AR!

Technologia wirtualnej rzeczywistości dalej nie przestaje nas zaskakiwać, a jej ciągły rozwój tworzy pytanie, czy ów rozwój zatrzyma się na konkretnym poziomie czy jej temat będzie stale poruszany na kolejnych targach czy też eventach technologicznych? Myślę, że jej rozwój jest konieczny, bowiem może pomóc w wielu aspektach naszego codziennego życia, co udowadniają nowe projekty od Samsunga!

samsung #1


Oto zestawienie niemalże najtańszych gogli VR na rynku!

Samsung Gear VR2>>>

MODECOM MC-G3D5>>>


Pierwszym projektem, który jest w bezpośrednim stopniu zaznaczanym przez giganta z Korei jest Relumino - aplikacja wykorzystująca okulary Samsung Gear VR, których to zadaniem jest pomoc osobom niedowidzącym lub całkowicie niewidomym. Oglądanie telewizji przy pomocy tych okularów i aplikacji, zapewni wyświetlanie wyrazistego obrazu oraz sporej ostrości! Jeżeli interesuje Was ten temat to wiedzcie, że nie jesteście jeszcze tak osamotnieni. 

samsung #2

Kolejną nowością Samsunga będzie Monitorless, które jest mobilnym rozwiązaniem z pogranicza technologii VR i AR. Pozwala ono na bez-monitorowe korzystanie z urządzeń takich jak smartfony czy komputery klasy PC. Ów produkt to nic innego jak kolejne gogle, które z wyglądu przypominają  zwykłe okulary przeciwsłoneczne, tymczasem służą one do wyświetlenia treści z innych urządzeń elektronicznych, takich jak wspomniane już wcześniej smartfony czy komputery klasy PC. Pondato, Monitorless rozwiązuje problem niedostatku dostępnych dziś treści AR i VR, a także umożliwia granie na okularach w gry komputerowe o dużych wymaganiach sprzętowych. Ich działanie

samsung #3


Szukasz dobrego drona? Co powiesz na któryś model z naszego najnowszego rankingu!


Następnym technologicznym novum na liście Samsunga, znalazł się VuildUs, który to stanowi rozwiązanie, które może zmienić sposób w jaki myślimy o aranżacji wnętrz i wyposażeniu naszego domostwa. Dzięki tej aplikacji, użytkownik może zainstalować rozmieszczenie mebli w danym pomieszczeniu, dzięki czemu ma szansę przekonać, czy meble będą pasowały do wnętrza, zanim jeszcze zdecyduje się na ich zakup!

samsung #4


TOP 5 Najlepszych tanich płyt głównych pod Coffee Lake

 

Ostatnim elementem dzisiejszego materiału jest niezwykła platforma TraVRer, wideo 360 - stopni! Posiadacze tego rozwiązania mogą doświadczyć niesamowicie realistycznej podróży wirtualnej, jeszcze przed zakupem wycieczki! Osoby korzystające z platformy mają możliwość odwiedzenia zabytków i słynnych lokalizacji na całym świecie. Doświadczą również towarzyszącego tym miejscom nastroju, odgłosów oraz wydarzeń. Istnieje także możliwość płynnego przełączania się pomiędzy filmami, aby udać się w różnych kierunkach lub zobaczyć miejsce w określonej porze dnia. Brzmi wręcz fantastycznie, czyż nie? Kto by nie chciał spróbować takich rzeczy? Tego wszystkiego i wielu innych rzeczy będzie można obejrzeć na tegorocznych targach w Barcelonie! Nie możecie się już doczekać? Nie tyko Wy! Zapraszam do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawiania łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Samsung Przedstawia Nowości z Targów MWC 2017!