PODPOWIEDZI:

HUAWEI WATCH 2 - Nowoczesny Smartwatch Prosto z MWC 2017

HUAWEI WATCH 2 - Nowoczesny Smartwatch Prosto z MWC 2017

HUAWEI WATCH 2 to najnowszy smartwatch marki Huawei, który może stać się hitem. Łączy funkcjonalności smartfona z przydatnymi aplikacjami mobilnymi. Więcej informacji w poniższym newsie.

HUAWEI WATCH 2 - zaprezentowany właśnie na MWC 2017 - pod względem designu z pewnością nie przeszedł rewolucji, porównując go do pierwszej generacji. To wciąż solidnie wykonane i eleganckie urządzenie, które wzbogacone zostało o wiele ciekawych funkcjonalności. Do wyboru jest także wersja Classic, która różni się jedynie wyglądem od podstawowego Huawei Watch 2.

Zacznijmy jednak od tego, że HUAWEI WATCH 2 napędzany jest wydajnym układem Qualcomm Snapdragon Wear 2100 i działa w oparciu o system Android Wear 2.0. Bez problemu możemy z poziomu zegarka nawiązywać połączenia czy pisać sms-y, a to wszystko bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

huawei watch 2

Warto wspomnieć także o wersji obsługującej 4G czy o funkcji niezależnych połączeń. Możemy więc zostawić w domu nasz smartfon, nie tracąc przy tym możliwości nawiązywania połączeń czy pisania wiadomości tekstowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by móc korzystać też z aplikacji Facebook Messenger, Uber czy Foursquare. Nie musimy się niepokoić samą jakością rozmów -  technologia VoLTE oraz funkcja eliminacji szumu dual-mic są w tym aspekcie wielkimi atutami.

Rankingi inteligentnych zegarków >>>

Smartwatch w dzisiejszych czasach powinien być także swego rodzaju osobistym trenerem. HUAWEI WATCH 2 daję w tych zadaniach radę. Smartwatch monitoruje nasz sen i aktywność fizyczną. Dokonuje wielu pomiarów dzięki wbudowanym czujnikom. Mierzy przebyty dystans, spalone kalorie, puls, a nawet rodzaj chodu - to wszystko to jedynie podstawowe funkcje, które kryje w sobie ten sprzęt!

watch 2

Wystarczy wspomnieć w tym momencie o możliwości sporządzania raportów, ile czasu powinniśmy odpoczywać po naszym treningu. A co z muzyką, która potrafi nas motywować przy treningu? Nie ma żadnego problemu - mamy 2,5 GB wbudowanej pamięci na muzykę i inne pliki.

Przy tych wszystkich funkcjach i technologiach, WATCH 2 od Huawei, wciąż jest zegarkiem niezwykle eleganckim i wytrzymałym - szkło Corning Gorilla Glass skutecznie chroni wyświetlacz AMOLED 1.2 cala, o zagęszczeniu 326 pikseli na cal.

Mimo tego, urządzenie jest lżejsze i jeszcze bardziej kompaktowe, w porównaniu do starszego brata. Huawei Watch 2 dostępny jest w kolorach: Dynamic Orange, Carbon Black, Concentrate Grey, zaś Huawei Watch 2 Classic w kolorze Titanum Grey.

Na koniec wspomnieć można o modelu Porsche Design Huawei Smartwatch, który może się stać dopełnieniem luksusowego smartfona Huawei Mate 9 Porsche Design, który na rynku pojawił się w listopadzie ubiegłego roku.

A kiedy można wypatrywać Huawei WATCH 2? Smartwatch dostępny będzie w Polsce wiosną 2017 roku.

Zobacz również naszą galerię z MWC 2017:

blog comments powered by Disqus
HUAWEI WATCH 2 - Nowoczesny Smartwatch Prosto z MWC 2017