PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Nokia 3310 w Naszych Rękach! Powrót do Przeszłości

Nokia 3310 w Naszych Rękach! Powrót do Przeszłości

Nokia 3310 jest legendarnym modelem tego fińskiego producenta. Cechował się niezwykłą wytrzymałością oraz solidnością. Wyróżniała go także niezwykle wytrzymała bateria! Jaka jest nowa generacja Nokii 3310? Sprawdźmy to!

Parametry techniczne

Nokia 3310 nawiązując do swojego protoplasty, jest bardzo prostym telefonem. Takie są też jego parametry, które zapewniają działanie urządzenia:

  • 16MB pamięci wewnętrznej (możliwość rozszerzenia o 32GB za pomocą karty microSD)
  • Bateria zapewniająca 22 godziny rozmów oraz AŻ MIESIĄC DZIAŁANIA W SPOCZYNKU!
  • Wymiary to: 115.6x51x12.8mm
  • Aparat 2Mpx
  • Dostępne kolory: żółty, czerwony, szary oraz matowy granatowy.

Nokia 3310 kolory

Nawiązania do protoplasty

Oprócz delikatnego podobieństwa do legendarnej Nokii, telefon ten zawiera kilka ciekawych nawiązań do starszego brata. Podstawowym dzwonkiem jest klasyczny dzwonek Nokii! Poza tym mamy możliwość zagrania w legendarnego Snake'a, który jest nieco bardziej nowoczesny, ale nadal zachował swoje podstawowe zasady gry.

Wygląd i cena

Nowa Nokia 3310 ma nowoczesny design, który nieco nawiązuje do protoplasty fizyczną klawiaturą oraz samą formą urządzenia. Tak jak wspomniałem wyżej, będzie ona dostępna w czterech kolorach. Krawędzie są mocno zaokrąglone, wykonanie stoi na najwyższym poziomie! Ten model będzie kosztował 59 Euro, więc w Polsce dostępny będzie za ok. 300 zł. W tej cenie, może być to doskonała propozycja!

Nokia 3310 RED

Zobacz również naszą galerię z MWC 2017:

blog comments powered by Disqus
Nokia 3310 w Naszych Rękach! Powrót do Przeszłości