PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

Lenovo PHAB2 Pro To Pierwszy Phablet z Tango

Lenovo PHAB2 Pro To Pierwszy Phablet z Tango

Lenovo PHAB2 Pro to pierwszy phablet z Tango dostępny w Polsce. Lenovo PHAB2 Pro za pomocą zestawu czujników, oprogramowania Google, wydajnej i niezawodnej platformy oraz rozbudowanym funkcjom multimedialnym zaciera granicę między obrazem rzeczywistym, a wirtualnym. Nowy phablet jest wyjątkowy nie tylko dzięki obecności innowacyjnego oprogramowania, ale też wydajności i funkcjonalności.

Wirtualny świat informacji dostępny w codziennym życiu

Lenovo PHAB2 Pro łączy świat rzeczywisty z wirtualnym i wraz z Tango daje jeszcze więcej możliwości. Czujniki oraz kamery pozwalają na inteligentne postrzeganie miejsca – mierzą odległości, lokalizują przeszkody i nawigują, odnosząc się do informacji o dokładnym położeniu, ruchu phabletu, a także geometrii otoczenia. Tango widzi świat oczami człowieka, rozumie go i pozwala wchodzić w interakcje. 

Lenovo PHAB 2 Pro


Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w zaawansowane aparaty. Przedni 8 Mpx ze stałą ostrością, przysłoną f/2.2 i wielkością piksela na poziomie 1.4  µm wykonuje ostre i jasne zdjęcia typu selfie. Lenovo PHAB2 Pro widzi więcej dzięki kamerze 16 Mpx i szerokokątnemu aparatowi z soczewką „rybie oko”, który to naśladuje ludzki mechanizm widzenia. 

Wydajność połączona z wytrzymałością

Tango potrzebuje do płynnego działania stabilnego i wydajnego urządzenia. Łączenie realnego i wirtualnego świata to wymagające zadanie, dlatego silnikiem Lenovo PHAB2 Pro jest mocny procesor Qualcomm Snapdragon 652 Tango Ed. wspierany przez 4 GB pamięci RAM i system Android 6.0 Marshmallow. Procesor szybko przetwarza rozbudowane dane odbierane jednocześnie z  czujników kamer, żyroskopu i akcelerometru oraz opatruje je specjalnymi sygnaturami czasowymi. Pozwala to na płynne działanie gier oraz funkcji rzeczywistości rozszerzonej, w których trójwymiarowe nakładki graficzne są naturalnie dopasowane do otoczenia. Wbudowana pamięć 64 GB z opcją rozbudowy o kolejne 128 GB poprzez kartę microSD oferuje dużo miejsca.

Mocne parametry i rozbudowane funkcje Tango mają swoje wymagania energetyczne, stąd w phablecie można znaleźć pojemny akumulator 4050 mAh pracujący nawet do 18 godzin na jednym naładowaniu. Bateria obsługuje funkcję szybkiego ładowania, z którą nawet  najbardziej intensywny dzień nie pozbawi nikogo kontaktu z rzeczywistością. Tą prawdziwą i tą wirtualną. 

Phablet Lenovo PHAB2 Pro jest dostępny w kolorze szampańskiego złota i metalicznej szarości w sklepach stacjonarnych i internetowych RTV EURO AGD i Media Markt w cenie ok. 2299 zł.

blog comments powered by Disqus
Lenovo PHAB2 Pro To Pierwszy Phablet z Tango