PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Samsung Galaxy Note 10+ - Najlepszy smartfon na rynku?

Honor 6X Już w Polsce! Witamy!

Honor 6X Już w Polsce! Witamy!

Honor 6X wyposażony został we wszystkie topowe rozwiązania: podwójny aparat, wydajną baterię oraz wielofunkcyjny czytnik linii papilarnych. Smartfon trafił właśnie do oferty sieci Plus.

Wydajność i funkcjonalność

Honor 6X został zaprojektowany w myśl najnowszych rozwiązań technologicznych, zamkniętych w solidnej i stylowej obudowie. Sercem smartfonajest autorski procesor Huawei Kirin 655. Urządzenie wyposażone zostało w 3 GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej. Wyświetlacz Honora 6X ma 5.5 cala i rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, co odpowiada zagęszczeniu 404 pikseli na cal.

Honor

Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 3340 mAh, wspierająca standard szybkiego ładowania. Dzięki optymalizacji, bateria wystarczy do dwóch dni zwykłego lub 1.5 dnia intensywnego używania smartfona. Urządzenie pracuje na systemie Android 6 z nakładką EMUI 4.1. Producent już zapowiedział aktualizację do Androida 7 i EMUI 5.1.

MOC PODWÓJNEGO APARATU

Honor 6X wyposażony został w podwójny aparat. Dzięki zastosowaniu matryc
o rozdzielczości 12 i 2 megapikseli możliwe było osiągnięcie bardzo szerokiego zakresu pracy przesłony, od F/0.95 do F/16. Daje to możliwość płynnego ustawiania wybranego punktu ostrości przy jednoczesnym delikatnym rozmyciu tła. Błyskawiczny autofocus, który potrzebuje jedynie 0.3 sekundy na dostosowanie ostrości i sensor Sony IMX386 sprawiają, że nawet najbardziej szalone ujęcie będzie ostre, jak nigdy wcześniej.

Z przodu smartfona zastosowano aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z szerokokątnym obiektywem. Dzięki temu na selfie zmieści się bez problemu nawet grupa osób. Tradycyjnie w smartfonach Honor i Huawei nie zabrakło zaawansowanego oprogramowania do edycji zdjęć, a także funkcji malowania światłem.

Honor 6X dostępny jest w ofercie abonamentowej Plus w kolorze grafitowym.

blog comments powered by Disqus
Honor 6X Już w Polsce! Witamy!