PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Kolejne Nowości Od Hykkera w Biedronce

Kolejne Nowości Od Hykkera w Biedronce

Klasyczne telefony przechodzą chyba kolejny renesans. W czasach kiedy baterie smartfonów potrafią trzymać zaledwie kilka godzin, wręcz potrzeba na rynku telefonów, klasycznych… takich jak na przykład Hykker Classic, którego od dziś możemy spotkać w Biedronce.

Lepszy niż nowa Nokia 3310?

Niedawno miała premiera nowa (a właściwie stara) Nokia 3310. Nie każdym ten telefon przypadł jednak do gustu. Jedni uważali, że urządzenie jest zbyt cukierkowe, inni że za słabe i zbyt drogie. Jeśli i Wy tak uważacie, do gustu może przypaść Wam nowy Hykker Classic.

Hykker

Hykker Classic to klasyczny telefon , który oferuje kolorowy wyświetlacz o wielkości 1.77 cali. Dodatkowo jest bardzo prosty w użytkowaniu i ma klasyczną klawiaturę. Z koeli dzięki funkcji Dual SIM, będzie możliwość obsługi nawet 2 numerów. Telefon ma też aparat VGA, latarkę, Bluetooth oraz odtwarzacz plików mp3. 

Co ciekawe, telefon będzie też oferował sporo pamięci, nawet do 32 GB. Akumulator zapewnia wiele dni pracy na jednym cyklu.

Do zdobycia w Biedronce

Hykkera Classic można nabyć od dziś, czyli 13 marca w sieci sklepów Biedronka wraz ze starterem tuBiedronka. Telefon jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, czarno-czerwonej i czarno-niebieskiej. Jego cena to tylko 59,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Kolejne Nowości Od Hykkera w Biedronce