Kolejne Nowości Od Hykkera w Biedronce

Kolejne Nowości Od Hykkera w Biedronce

Klasyczne telefony przechodzą chyba kolejny renesans. W czasach kiedy baterie smartfonów potrafią trzymać zaledwie kilka godzin, wręcz potrzeba na rynku telefonów, klasycznych… takich jak na przykład Hykker Classic, którego od dziś możemy spotkać w Biedronce.

Lepszy niż nowa Nokia 3310?

Niedawno miała premiera nowa (a właściwie stara) Nokia 3310. Nie każdym ten telefon przypadł jednak do gustu. Jedni uważali, że urządzenie jest zbyt cukierkowe, inni że za słabe i zbyt drogie. Jeśli i Wy tak uważacie, do gustu może przypaść Wam nowy Hykker Classic.

Hykker

Hykker Classic to klasyczny telefon , który oferuje kolorowy wyświetlacz o wielkości 1.77 cali. Dodatkowo jest bardzo prosty w użytkowaniu i ma klasyczną klawiaturę. Z koeli dzięki funkcji Dual SIM, będzie możliwość obsługi nawet 2 numerów. Telefon ma też aparat VGA, latarkę, Bluetooth oraz odtwarzacz plików mp3. 

>>> Zobacz jaki telefon wybrać

Co ciekawe, telefon będzie też oferował sporo pamięci, nawet do 32 GB. Akumulator zapewnia wiele dni pracy na jednym cyklu.

Do zdobycia w Biedronce

Hykkera Classic można nabyć od dziś, czyli 13 marca w sieci sklepów Biedronka wraz ze starterem tuBiedronka. Telefon jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, czarno-czerwonej i czarno-niebieskiej. Jego cena to tylko 59,90 zł.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more