PODPOWIEDZI:
- 600 zł Cash back na pralki Samsung w sklepie RTV Euro AGD

Nowy Iphone, Najmłodszy Właściciel Samsunga i Zamazany Instagram -VideoNews #96

Nowy Iphone, Najmłodszy Właściciel Samsunga i Zamazany Instagram -VideoNews #96

Cześć, ja jestem Mikołaj i witam was w kolejnym, dziewięćdziesiątym szóstym cotygodniowym VideoNews, w którym jak zwykle przybliżymy wam najciekawsze informacje ze świata technologii. A dziś między innymi o Młodym właścicielu Samsunga, Nowym Iphonie i ciekawej koncepcji kalendarza. Serdecznie zapraszam!

11 Letni Właściciel Samsunga 

Co robiliście w wieku 11 lat? Czekaliście aż wreszcie przyjdzie list z Hogwartu? A może na ważnej konferencji Samsunga wyrażaliście opinię na temat ich smartfonów? Nie? Za to młody Yu, właściciel dwóch akcji Samsung Electronics, który ma 11 lat i kupił je odpowiednio odkładając swoje kieszonkowe, na ostatniej konferencji udziałowców w Seulu wyraził swoją opinię. Co takiego powiedział, cytuje: „Chciałbym powiedzieć, że mam nadzieję, że niezależnie od tego, ile czasu potrwa rozwój, nie będzie nigdy więcej takich incydentów, jak wybuchy Galaxy Note 7.” Na tej samej konferencji poruszono również tematy podziału Samsunga na mniejsze dwie firmy czy zwolnienia wiceprezesa Samsunga, o którym opowiadałem parę tygodni temu. 


Zobacz Ceny Smartfonów Samsung!Logo Samsung

Zamazywane Zdjęcia na Instagramie 

Na Instagramie, po ściągnięciu już prawie wszystkiego co miął w sobie Snap zaczynają się kolejne cuda. Każdy większy serwis ma swój własny regulamin, którego nieprzestrzeganie kończy się usuwaniem wrzuconych przez użytkownika treści czy jego banem. Jednak co zrobić gdy coś co wrzucisz się po prostu innym użytkownikom nie podoba? Instagram postanowił takie zdjęcia czy filmy zamazywać, po odpowiednim zgłoszeniu przez użytkowników. Oczywiście te materiały w dalszym ciągu będą dostępne a by je sobie zobaczyć wystarczy w nie kliknąć. Oprócz tej funkcji zostanie też wprowadzona dwuetapowa weryfikacja podczas logowania do aplikacji, którą wystarczy uruchomić przesuwając odpowiedni suwak w ustawieniach  Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny


Instagram

Nowy Iphone 

W zeszłym tygodniu sporym zaskoczeniem okazał się nowy model Apple, którego premierze nie towarzyszyły ogromne konferencje. Nowy, czerwony Iphone 7 i7 Plus to nie po prostu te same telefony w nowej kolorystyce a kolejna cegiełka w walce z HIV i AIDS. Apple od dawien dawna wspiera inicjatywę RED, walczącą właśnie z AIDS i HIV w Afryce i właśnie część zysków z czerwonego modelu ma pójść na tą organizacje, podobnie jak miało to miejsce z wcześniejszymi paskami do Apple Watch czy czerwonymi Ipodami. Nowe Iphony będą dostępne w wersjach 128 GB i 256 GB a ich cena będzie taka sama jak w przypadku pozostałych modeli 7-ek w tych samych wersjach.  


Interesujący iPhone w rozsądnej cenie!


Iphone 7

Xbox Live Gold 

Comiesięczny news o ofertach growych w konsolowych subskrypcjach Sony czy Microsoftu przypomina mi o tym, że powoli kończy się kolejny miesiąc. Już znamy ofertę Games With Gold na kwiecień i w tym miesiącu Microsoft naprawdę daje radę. Na Xbox One dostajemy od 1 do 30 kwietnia Ryse: Son Of Rome, czyli tytuł startowy konsoli oraz drugi sezon The Walking Dead dostępny od 16 kwietnia do 15 maja. Natomiast na konsolę zeszłej generacji dostajemy świetne Darksiders, które będzie dostępny od 1 do 15 kwietnia oraz Assassin's Creed Revelations dostępne od 16 do 30 kwietnia. Przypominam, że obie gry z Xbox 360 będą dostępne we wstecznej kompatybilności na Xbox One. I jak wam się podoba oferta Microsoftu na ten miesiąc? 


Oto najtańsze konsole ósmej generacji!

Sony PlayStation 4>>>

Xbox One>>>


Games With Gold April

Nowa usługa na Google Maps 

Z ile będziesz? Już wychodzę! Klasyczna odpowiedź by pójść pod prysznic. Ale teraz google umożliwia funkcję weryfikacji tego gdzie jesteśmy czy po prostu podzielenia się tym by się wzajemnie znaleźć. Już wkrótce na Androidzie czy IOS pojawi się w Mapach Google funkcja udostępniania naszej lokalizacji. Oprócz zwykłego przedstawienia miejsca, w którym się znajdujemy będziemy mogli przesłać planowanyczas dotarcia zarówno samochodem czy pieszo


Przegapiłeś wydarzenie z Huawei P10 i chcesz nadrobić? Oto krótka relacja z wydarzenia!


Google Maps

Niezwykły kalendarz 

Macie jeszcze kalendarze ścienne? Jest to teraz raczej relikt przeszłości jednak ostatnio pojawił się koncept, który wydaje się być całkiem interesujący. Co powiecie na kalendarz z wyświetlaczem e-ink, takim jaki możemy spotkać w ebookach? Magic Calendar, bo tak został nazwany, synchronizuje się z naszym kontem Google i aplikacją Google Calendar i po wprowadzeniu na smartfonie czy komputerze wydarzeń automatycznie dodaje je do naszego ściennego kalendarza. Niestety jest to tylko projekt i nie wiadomo czy kiedykolwiek zostanie to wprowadzone, choć koncepcja wydaje się bardzo interesująca. Ekspresy do Kawy


Google Magic Calendar

Pomysł Asusa Zaczerpnięty przez Apple 

Wracając do Apple, co powiecie na to by wasz Iphone został touchpadem czy Ipad ekranem w waszym Macbooku? Takie łączenie smartfonów z większymi tabletami czy komputerami to już naprawdę stary pomysł i widzieliśmy go w różnej formie. W zeszłym tygodniu w Internecie znalazły się szkice koncepcyjne z dwoma koncepcjami nowego MacBooka. Jedna miała by odpowiednią wnękę pod klawiaturą, by Iphone mógł wejść w nią jak w poziomą stacje dokującą i stać się touchpadem naszego laptopa. Tylko tu się rodzi pytanie – jak by działał MacBook bez smartfona?


Zobacz Ceny Iphone 


Concept Art #1 Apple

Drugim wariantem jest MacBook bez ekranu tylko z ramką, w którą by się wkładało naszego Ipada. Ten pomysł mógłby chyba nawet przejść, ponieważ możemy się spotkać z wieloma urządzeniami 2 w 1 a dodatkowe miejsce pod klawiaturą mógłby  wypełnić jakiś procesor graficzny odciążający nasz tablet. Pamiętajcie, to są tylko szkice koncepcyjne, jednak piszcie jak wam się podobają i czy mają jakąkolwiek racje bytu 


Sprawdź Smartfony w PROMOCJI 


Concept Art #2 Apple

Krótkie Newsy: 

Super Mario Run Na Androidze 

Super Mario Run zawitał już na androida w tej samej wersji, która znajdziemy na urządzeniach Apple. Tutaj również dostaniemy pierwsze poziomy za free a później będzie trzeba zapłacić szalone 45 zł. 


Robert Lewandowski zaprezentował Huawei P10


Super Mario Run

Dziwne decyzje w nowych Nokiach 

Docieramy do coraz nowszych informacji o nowych nokiach. Wiemy, że Nokia 6 będzie miała sloty na sim hybrydowe ze złączem kart miniSD a już Nokia 3 będzie posiadała osobne sloty. Troszkę dziwny pomysł jak na to, że Nokia 6 będzie o 400 zł droższa. 

Nokia 5

Aktualizacja Huawei P9 Lite 

Użytkownicy Huawei P9 Lite niestety jeszcze musza obejść się smakiem i by zaktualizować swoje smartfony do Androida 7.0 Nougat będą musieli poczekać do przyszłego kwartału tego roku. 


Ceny Huawei P9 LiteHUAWEI P9 LITE

Zakaz wnoszenia tabletów czy laptopów do samolotów 

Na niektórych lotniskach z połączeniem bezpośrednim do USA obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu urządzenia większego od smartfona np. Odtwarzaczy DVD, laptopów tabletów czy E-booków. Zabierzemy ze sobą te urządzenia pod warunkiem, że zostaną one spakowane do odpowiednio zarejestrowanego bagażu. Całość na szczęście dotyczy lotnisk w Afryce i Azji, jednak gdy ktoś myśli o przesiadkach przez tamte regiony warto wcześniej to sprawdzić. Ekspresy do Kawy


Lotnisko Chopina

blog comments powered by Disqus
Nowy Iphone, Najmłodszy Właściciel Samsunga i Zamazany Instagram -VideoNews #96