PODPOWIEDZI:

Produkty SteelSeries z serii Diablo III 50% taniej!

Produkty SteelSeries z serii Diablo III 50% taniej!

Zło nadeszło dokładnie rok temu. Dziś nadchodzą promocyjne ceny produktów SteelSeries z serii Diablo III.

SteelSeries, czołowy producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, świętuje dziś rocznicę premiery trzeciej części kultowej gry legendarnego studia Blizzard, Diablo III.

Dokładnie 15 maja 2012 r. nadeszło Zło, z którym zmierzyć musieli się gracze z całego świata. Walka trwa nadal, więc SteelSeries przygotowało promocję, dzięki której można zaopatrzyć się w oręż – sprzęt SteelSeries, pomocną broń w starciu z samym Panem Piekieł – za połowę normalnej ceny.

Promocja 50% na produkty z serii Diablo III trwa od 15 do 17 maja. Aby skorzystać z niższych ceny, podczas zakupów w sklepie internetowym SteelSeries wystarczy wpisać promocyjny kod „D3DAY ” w ramkę discount codes, dostępną po wejściu do naszego koszyka. Promocją zostały objęte produkty z serii Diablo III https://steelseries.com/g/diablo-iii.

Steelseries

  • Słuchawki Diablo III – czerwone, demoniczne podświetlenie, wysuwany mikrofon oraz design inspirowany D3.

  • Mysz Diablo III – zaprojektowana we współpracy z twórcami Diablo III; czerwone, demoniczne podświetlenie oraz szeroki wachlarz funkcji czynią z niej doskonałą broń do walki z siłami Płonących Piekieł.

  • Podkładka Diablo III QcK – światowej sławy materiałowa podkładka SteelSeries w 5 różnych wariantach gwarantuje najwyższą jakość niezależnie od intensywności gry.

blog comments powered by Disqus
Produkty SteelSeries z serii Diablo III 50% taniej!