PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Gear 360 - Nowa Kamera Mobilna Dla Galaxy S8!

Samsung Gear 360 - Nowa Kamera Mobilna Dla Galaxy S8!

Dzisiaj mieliśmy okazję poznać na premierze Samsunga Galaxy S8, a wraz z nim wyjątkowy dodatek w postaci kamerki Samsung Gear 360! Jest to wyjątkowy produkt, który może poniekąd zrewolucjonizować rynek tego typu urządzeń. Jesteście ciekawi co to takiego? Zapraszam!

Dzisiejszy dzień obfituje w różnej maści informacje odnośnie nowego dziecka Samsunga. Tego dnia, gama urządzeń Samsunga poszerzyła się o inne produkty, a w tym m.in. o niezwykłą kamerkę Samsung Gear 360! W tym materiale postaramy się przybliżyć Wam ten niezwykły gadżet! Od czego tu zacząć?

nowy samsung gear 360

Obecnie na rynku nie sposób jest znaleźć kamerkę nagrywającą w 360-stopniach w większej rozdzielczości jak HD. Koreański gigant udowadnia, że można pójść o krok dalej i stworzyć urządzenie umożliwiające nagrywanie w rozdzielczości 4K! Tak, to nie żart! Model ten został wyposażony w światłoczułą matryce o rozdzielczości 8.4 mpix i ogniskowej F2.2 typu "fisheye". 

nagrywanie filmów 360 w 4K

Co więcej, Samsung Gear 360 umożliwia nam udostępnianie, przeglądanie oraz edytowanie wybranych treści, co jeszcze bardziej przemawia za zakupem tego urządzenia! Samsung przygotował szereg narzędzi do edycji tworzonych przez kamerkę materiałów, co się chwali! Czy może być jeszcze lepiej?

samsung gear 360 kompatybilny ze wszystkimi smartfonami

Może! Co powiecie na strumieniowe przesyłanie wideo do mediów społecznościowych? Jeżeli owa kamera jest zsynchronizowana z kompatybilnym smartfonem lub tez komputerem, posiadacz takiego zestawu może bezproblemowo prowadzić transmisję na żywo, albo udostępniać swoje materiały na portalach takich jak chociażby Facebook, YouTube czy też Samsung VR! 

nowość na rynku kamer 360


Gadżety pod choinkę do 100zł

Jak z kompatybilnością Samsunga Gear 360? Samsung w oficjalnej nocie informuje nas, że ów produkt będzie kompatybilny z takimi modelami smartfonów jak Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note5, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy A5 (2017) i Galaxy A7 (2017).  Gigant z Korei nie zaprzecza, że Gear 360 będzie również możliwy do zsynchronizowania z konkurencyjnymi modelami smartfonów. Zatem, nie jest koniecznością posiadanie wybranego z listy modelu. Cena? Koszt tego niezwykłego urządzenia to aż i tylko... 350 zielonych, co daje nam w przeliczeniu ok. 1500 złotych. Co o tym myślicie? Zapraszam serdecznie do komentowania i bądźcie czujni, bowiem lada moment pojawią się kolejne materiały! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung Gear 360 - Nowa Kamera Mobilna Dla Galaxy S8!