PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie karty graficzne | 400-1100 złotych | TOP 6 |

Rusza Nowa Edycja Turnieju GEFORCE CUP – Można Wygrać 30.000 Dolarów!

Rusza Nowa Edycja Turnieju GEFORCE CUP – Można Wygrać 30.000 Dolarów!

Lubicie grać? CS nie jest Wam obcy? Chcecie się wykazać? Mamy dla Was dobre wieści. Ruszają zapisy do rozgrywek eliminacyjnych online w Counter-Strike: Global Offensive. Wielki finał odbędzie się 27-28 maja we Wrocławiu.

Zapisz się na turniej CS:GO!

Jesteście fanami e-sportu, w szczególności CS: GO? Zapraszamy Was na GEFORCE CUP 2017 – turnieju dla wszystkich fanów jednej z najpopularniejszej wieloosobowej FPS. Do wygrania jest 30.000 dolarów.

GEFORCE CUP otwarcie

Aby się zapisać, wystarczy wejść na stronę internetową turnieju i wypełnić formularz. Zapisy potrwają do 8 kwietnia. Udział mogą wziąć drużyny amatorskie i zawodowe.

Finał GEFORCE CUP z udziałem publiczności odbędzie się  27 i 28 maja we wrocławskiej Hali Stulecia podczas ESPORT NOW 2017 na największej scenie turniejowej. Wjazd dla widzów jest darmowy! Zapraszamy i my!

Z kim będziesz walczył?

Chcecie wziąć udział? Na początku będziecie musieli się wykazać! Łatwo nie będzie, bo w turnieju biorą udział profesjonalni gracze z całej sceny CS:GO. 

>>> 
Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Zobaczyć będzie można między innymi Team Kinguin, czyli zwycięzców poprzedniej edycji. Będą też inne polskie i europejskie sławy. 

Turniej GEFORCE CUP

Turniej wspierają AORUS, GIGABYTE, oraz Acer ze swoją linią laptopów i monitorów dla graczy – Predator. 

>>> Szukasz monitora dla graczy?

Zapisy do turnieju klasyfikacyjnego przyjmowane są onlinado 8 kwietnia! Mogą wziąć w nich udział amatorzy oraz zwodować. Mecze będzie można oglądać na Twitchu. Komentować będzie Piotr „izak” Skowyrski oraz Patryk „easy” Dzięcioł.

blog comments powered by Disqus
Rusza Nowa Edycja Turnieju GEFORCE CUP – Można Wygrać 30.000 Dolarów!