PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Soundbary do 1500 zł |TOP 5|

Samsung Galaxy Tab S3 Podbija Polskę!

Samsung Galaxy Tab S3 Podbija Polskę!

Samsung Galaxy Tab S3 właśnie ląduje na polskich półkach sklepowych! To świetny tablet  z klasy premium, które jest przeznaczone dla użytkowników biznesowych. Czym się różni od poprzedników i czy jest wart swej ceny?

Samsung stawia na szczupły design

Tak jest! Nowy Samsung Galaxy Tab S3 to bardzo smukłe rządzenie. Co ciekawe, mimo swojej konstrukcji, jest też bardzo trwałe, dzięki zastosowaniu szkła i aluminium. Tak niewielkie gabarytu pozwolą ponownie zdefiniować pojęcie mobilnej pracy. Tablet ma jedynie 6 mm grubości a waży tylko 429 gramów. Tym samym to jedno z lżejszych urządzeń w swojej klasie. 

Samsung Galaxy Tab S

>>> Zobacz nasz ranking tabletów

Rysik gratis!

Wraz z urządzeniem dostajemy nie tylko ładowarkę, ale także przydatny rysik S Pen, który sprawia, że Tab S3 nadaje się do nawet najbardziej kreatywnych zastosowań. Dzięki urządzeniu można notować nie tylko tak jak w klasycznym notatniku, ale także rysować. Dodatek na pewno spodoba się grafikom.

Tym bardziej, że rysik jest wyjątkowo komfortowy w użyciu i rozpoznaje 4096 poziomów nacisku. Wiele ułatwia też dedykowana aplikacja Screen Off Memo, dzięki której nasze urządzenie zmienia się niemal w klasyczny notes.

Specyfikacja urządzenia

Samsung Galaxy Tab S3 to tablet z klasy premium, zamknięty w metalowej obudowie, który ma wiele zastosowań biurowych i multimedialnych. Za uwagę zasługuje czytelny ekran AMOLED Super o przekątnej 9,7 cali oraz rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w 4 głośniki stereo AKG firmy HARMAN. W środku mamy procesor Qualcomm Snapdragon 820, o taktowaniu 1,6 - 2,15 GHz, 4 GB RAM oraz 32 GB miejsca na dane.

Samsung Galaxy Tab S3 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czyli czarnej i srebrnej

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Tab S3 Podbija Polskę!