PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Sony Xperia 10 - Za wysokie progi na wysokie ceny

Puma Phone w Polsce

Puma Phone w Polsce

Jakiś czas temu w świecie komórkowym zrobiło się głośno na temat pomysłu niemieckiego koncernu sportowego PUMA. Plotki głosiły pojawienie się specjalnie dedykowanego dla tej marki telefonu komórkowego. W tym przypadku plotki okazały się prawdziwe i urządzenie zostało zaprezentowane na targach MWC 2010. Od razu wywołało ono spore zainteresowanie, jednak nie ze względu na swoją specyfikację, a lifestyle’owe podejście do komórek.

Telefon dla sportowców, jaki dla Pumy wyprodukował Sagem, wzbudził szerokie zainteresowanie podczas tegorocznych targów. Oznacza to strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o wypuszczenie dedykowanego sportowcom telefonu. Wkrótce zobaczymy czy zainteresowanie było uzasadnione.

Puma Phone

Niedawno telefon trafił do oferty kilku europejskich operatorów, na przykład włoskiej sieci komórkowej PosteMobile. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jeszcze kiedy Puma trafi do Polski.

Dla osób zainteresowanych tego typu rozwiązaniami telekomunikacyjnymi warto dodać, że Puma zamierza kontynuować swoją przygodę z firmą Sagem. Wkrótce ma się pojawić na rynku ulepszona wersja Pumy nazwana roboczo Puma 2.

blog comments powered by Disqus