PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Xiaomi Odkrywa Swoje Karty - Smartfon Mi 6 w Najnowszym Benchmarku!

Xiaomi Odkrywa Swoje Karty - Smartfon Mi 6 w Najnowszym Benchmarku!

Premiera Xiaomi Mi 6 jeszcze przed nami, ale już teraz znamy niemalże najdrobniejszy szczegół odnośnie nowego okrętu flagowego Chińczyków. Mimo wszystko, dzisiaj mam dla Was ciekawą wzmiankę odnośnie pojawienia się owego modelu w jednym z benchmarków!

Za nami premiery takich hitów jak Huawei P10 czy Samsung Galaxy S8, zatem wątpliwe są szanse by ktokolwiek pokazał coś więcej, ponadto co pokazali wspomnieni gracze. Wybitne konstrukcje, mrożące krew w żyłach specyfikacje czy wyjątkowe na swój sposób "ficzery" to elementy, które najbardziej przemawiają do konsumentów. Zatem, co więcej może pokazać nam Xiaomi, skoro tak mocno na niego czekamy? Czy może zaskoczyć nas czymś jeszcze wyjątkowym, co przełoży się na sprzedaż?


Zastanawiasz się nad zakupem ostatniej części Mass Effect'a? Najpierw rzuć okiem na naszą recenzję!


oficjalna grafika xiaomi mi6

Trzeba przyznać, że po cichu czekamy na to samo,ale w zasadniczo niższej cenie! Xiaomi już nie raz czy dwa pokazało, że można wypuścić na rynek potężne urządzenie pod względem wydajności za relatywnie niską cenę! Czego chcieć w obecnych czasach? Dzisiaj mamy okazję dowiedzieć się kilku rzeczy odnośnie specyfikacji, która wyciekła za sprawą GFXBench! Przy okazji zerknijcie na najnowsze fotki, które najpewniej ukazują nowe dziecko giganta z państwa środka. Trzeba przyznać, że słuchawka prezentuje się dość “typowo”,ale też elegancko. Czyż nie to się tak naprawdę liczy?

specyfikacja xiaomi mi6


Oto ciekawa propozycja smartfonowa od Xiaomi!


Zaskoczeni? Jak mniemam, obędzie się bez rozczarowań czy szoku. Specyfikacja jest "konkretna" i odpowiednio zbilansowana jak na segment premium z rocznika 2017. Choć osobiście oczekiwałbym 6 GB RAM i nieco większej matrycy ekranu, ale przecież nie można mieć wszystkiego, czyż nie? Na szczęście doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pojawi się również wariant "z plusem" dla nieco bardziej wymagających użytkowników! Sama specyfikacja nie ulegnie zmianie, ale otrzymamy znacznie większą matrycę ekranu, co będzie miało bezpośredni wpływ na wykorzystywanie walorów użytkowych smartfona!

xiaomi mi6 premiera


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Więc, datę premiery znamy, specyfikację również... na co przyszło nam czekać? Na cenę! Wciąż nie mamy pojęcia ile tak naprawdę będzie kosztować nowy flagowiec od Xiaomi. Na obecną chwilę, jest to największa niewiadoma dotycząca Xiaomi Mi 6. Z jednej strony zdajemy sobie sprawę, że w tej materii Chińczycy potrafią pozytywnie zaskoczyć, zaś z drugiej strony dalej czujemy tę niepewność. Też tak macie? Wypowiedzcie się w komentarzach odnośnie tego tematu i powiedzcie nam, czego oczekujecie po tej słuchawce? Zapraszam Was także na forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Odkrywa Swoje Karty - Smartfon Mi 6 w Najnowszym Benchmarku!