PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Galaxy S8 - Dolphin Emulator Dostrzeżony na Nowej Galaktyce!

Samsung Galaxy S8 - Dolphin Emulator Dostrzeżony na Nowej Galaktyce!

Nie uwierzycie, co jeden z odwiedzających pewien salon Samsunga ujrzał na ekranie jeszcze ciepłego Samsunga Galaxy S8! Na taką wiadomość z pewnością czekało wielu wielbicieli platform Wii oraz GameCube, a mianowicie na możliwość uruchomienia platformy Dolphin! Jak nowa galaktyka sobie z nią poradzi?

Na polskiej części internetu emulator o wdzięcznej nazwie "Dolphin" jest dość słabo znanym narzędziem, umożliwiającym uruchamianie gier popularnych na platformie Wii oraz GameCube. Wydawać by się mogło, że niemalże każdy smartfon powinien bezproblemowo poradzić sobie z tak wiekowymi już tytułami z obu platform, ale nic bardziej mylnego! Problemy z płynnością mają nawet najmocniejsi zawodnicy!

dolphin emulator galaxy s8

Obecna w sprzedaży galaktyka z numerkiem siódmym, po dzisiejszy dzień boryka się z problemami technicznymi przy obsłudze tejże platformy. Brak płynności działania czy "crash-e" to typowe bolączki, ale na szczęście nie dotyczą onenowiutkiego Samsunga Galaxy S8! Jeden z zagranicznych YouTube-erów natrafił w salonie Samsunga na uruchomiony emulator, na którym były preinstalowane trzy najbardziej znane gry.

gry z gamecube na galaxy s8

Mowa tutaj o "Super Smash Bros. Melee", "Super Mario Sunshine" oraz "The Legend of Zelda: Wind Waker". Wszystkie testowane gry chodzą wręcz wyśmienicie i co najwyżej z delikatnymi i spadkami w ilości wyświetlanych klatek. Taki spadek to jest nic w porównaniu, co dzieje się na modelu S7 i innych flagowcach o podobnych możliwościach sprzętowych.

emulator dolphin na galaxy s8


Elektryczna Deskorolka w Promocji za 1299zł. Sprawdź

Dzięki tym informacjom wiemy jak bardzo zaawansowanym technologicznie jest najnowszy smartfon od Samsunga! Jest to obecnie najbardziej wydajne urządzenie typu smartfon na rynku i długo nie zostanie zagrożona pozycja tego modelu... chyba, że Xiaomi wraz ze swoim Mi 6 zatrzęsie ziemią i udowodni, że można jeszcze więcej! Tymczasem, zapraszamy Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung Galaxy S8 - Dolphin Emulator Dostrzeżony na Nowej Galaktyce!