PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung Galaxy S8 - Dolphin Emulator Dostrzeżony na Nowej Galaktyce!

Samsung Galaxy S8 - Dolphin Emulator Dostrzeżony na Nowej Galaktyce!

Nie uwierzycie, co jeden z odwiedzających pewien salon Samsunga ujrzał na ekranie jeszcze ciepłego Samsunga Galaxy S8! Na taką wiadomość z pewnością czekało wielu wielbicieli platform Wii oraz GameCube, a mianowicie na możliwość uruchomienia platformy Dolphin! Jak nowa galaktyka sobie z nią poradzi?

Na polskiej części internetu emulator o wdzięcznej nazwie "Dolphin" jest dość słabo znanym narzędziem, umożliwiającym uruchamianie gier popularnych na platformie Wii oraz GameCube. Wydawać by się mogło, że niemalże każdy smartfon powinien bezproblemowo poradzić sobie z tak wiekowymi już tytułami z obu platform, ale nic bardziej mylnego! Problemy z płynnością mają nawet najmocniejsi zawodnicy!

dolphin emulator galaxy s8

Obecna w sprzedaży galaktyka z numerkiem siódmym, po dzisiejszy dzień boryka się z problemami technicznymi przy obsłudze tejże platformy. Brak płynności działania czy "crash-e" to typowe bolączki, ale na szczęście nie dotyczą onenowiutkiego Samsunga Galaxy S8! Jeden z zagranicznych YouTube-erów natrafił w salonie Samsunga na uruchomiony emulator, na którym były preinstalowane trzy najbardziej znane gry.

gry z gamecube na galaxy s8

Mowa tutaj o "Super Smash Bros. Melee", "Super Mario Sunshine" oraz "The Legend of Zelda: Wind Waker". Wszystkie testowane gry chodzą wręcz wyśmienicie i co najwyżej z delikatnymi i spadkami w ilości wyświetlanych klatek. Taki spadek to jest nic w porównaniu, co dzieje się na modelu S7 i innych flagowcach o podobnych możliwościach sprzętowych.

emulator dolphin na galaxy s8


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Dzięki tym informacjom wiemy jak bardzo zaawansowanym technologicznie jest najnowszy smartfon od Samsunga! Jest to obecnie najbardziej wydajne urządzenie typu smartfon na rynku i długo nie zostanie zagrożona pozycja tego modelu... chyba, że Xiaomi wraz ze swoim Mi 6 zatrzęsie ziemią i udowodni, że można jeszcze więcej! Tymczasem, zapraszamy Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S8 - Dolphin Emulator Dostrzeżony na Nowej Galaktyce!