PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Xiaomi Mi 6 Podzieli Los Poprzednika - Srebrny Wariant Niedostępny?

Xiaomi Mi 6 Podzieli Los Poprzednika - Srebrny Wariant Niedostępny?

Kilka dni temu odbyła się prezentacja Xiaomi Mi 6 i największą uwagę przykuł pewien osobliwy wariant kolorystyczny. Jeszcze nie zdążył dobrze ruszyć proces składania zamówień, a już wiadomo, że będą nie małe problem! Czy nowy model od Xiaomi podzieli los swojego poprzednika?

W minioną środę mieliśmy okazję poznać kolejne dziecko chińskiego giganta, Xiaomi Mi 6. Model ten wzbudził w nas nie małe zainteresowanie ze względu na swoją jakże potężną specyfikację oraz... niezwykle przystępną cenę. Nie mniej jednak, dużym poklaskiem cieszył się swego rodzaju wariant kolorystyczny.

nowy wariant mi 6

Mowa tutaj o opcji kolorystycznej, a dokładnie o obudowie w kolorze srebrnym. Przede wszystkim, nie jest to zwykły srebrny kolor, a dokładnie coś na wzór lustra. Otóż, tylna ścianka smartfona odbija wszystko co znajduje się w jej pobliżu, co wywołuje fantastyczny efekt! Obudowa do osiągnięcia zamierzonego efektu jest poddawana galwanizacji w niezwykle sterylnych warunkach. Proces ten jest niezwykle pracochłonny...

jaki model xiaomi mi 6 kupić

Stąd też liczne pogłoski o tym, że dostępność wariantu w tej właśnie formie, będzie niezwykle ciężka. Nawet maszyny mogą błędnie przeprowadzić ową obudowę przez wspomniany proces galwanizacji i niszczyć obudowę za obudową, więc ograniczenie tej opcji do minimum jest oczywiste. Jednak, nieoczywiste jest podawanie tego koloru jako jeden z podstawowych.

różne warianty kolorystyczne

Jak widzimy, nowy smartfon w tym aspekcie jest na prostej drodze do powtórzenia historii z poprzedniego modelu. Już wtedy, zziębnięta serca wielbicieli elektroniki rozgrzał wariant o ceramicznej obudowie. Jak to się skończyło, nie trzeba tłumaczyć nikomu. Czy tak samo rozwinie się sprawa Xiaomi Mi 6 w wersji srebrnej? Tego dowiemy się już niebawem! Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Mi 6 Podzieli Los Poprzednika - Srebrny Wariant Niedostępny?