Xiaomi Mi 6 Podzieli Los Poprzednika - Srebrny Wariant Niedostępny?

Xiaomi Mi 6 Podzieli Los Poprzednika - Srebrny Wariant Niedostępny?

Kilka dni temu odbyła się prezentacja Xiaomi Mi 6 i największą uwagę przykuł pewien osobliwy wariant kolorystyczny. Jeszcze nie zdążył dobrze ruszyć proces składania zamówień, a już wiadomo, że będą nie małe problem! Czy nowy model od Xiaomi podzieli los swojego poprzednika?

W minioną środę mieliśmy okazję poznać kolejne dziecko chińskiego potentata mobilnego, Xiaomi Mi 6. Model ten wzbudził w nas nie małe zainteresowanie ze względu na swoją jakże potężną specyfikację oraz... niezwykle przystępną cenę. Nie mniej jednak, dużym poklaskiem cieszył się swego rodzaju wariant kolorystyczny.

nowy wariant mi 6


Zapraszamy na podsumowanie prezentacji Xiaomi Mi 6!


Mowa tutaj o opcji kolorystycznej, a dokładnie o obudowie w kolorze srebrnym. Przede wszystkim, nie jest to zwykły srebrny kolor, a dokładnie coś na wzór lustra. Otóż, tylna ścianka smartfona odbija wszystko co znajduje się w jej pobliżu, co wywołuje fantastyczny efekt! Obudowa do osiągnięcia zamierzonego efektu jest poddawana galwanizacji w niezwykle sterylnych warunkach. Proces ten jest niezwykle pracochłonny...

jaki model xiaomi mi 6 kupić


Masz chętkę na zeszłorocznego flagowca od Xiaomi? Koniecznie sprawdź cenę!


Stąd też liczne pogłoski o tym, że dostępność wariantu w tej właśnie formie, będzie niezwykle ciężka. Nawet maszyny mogą błędnie przeprowadzić ową obudowę przez wspomniany proces galwanizacji i niszczyć obudowę za obudową, więc ograniczenie tej opcji do minimum jest oczywiste. Jednak, nieoczywiste jest podawanie tego koloru jako jeden z podstawowych.

różne warianty kolorystyczne


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Jak widzimy, nowy flagowiec w tym aspekcie jest na prostej drodze do powtórzenia historii z poprzedniego modelu. Już wtedy, zziębnięta serca wielbicieli elektroniki rozgrzał wariant o ceramicznej obudowie. Jak to się skończyło, nie trzeba tłumaczyć nikomu. Czy tak samo rozwinie się sprawa Xiaomi Mi 6 w wersji srebrnej? Tego dowiemy się już niebawem! Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more