PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Samsung Galaxy S8 - Najnowszy Flagowiec Może Być Wadliwy!

Samsung Galaxy S8 - Najnowszy Flagowiec Może Być Wadliwy!

Najpierw Galaxy Note 7 miał ogromne problemy z baterią, które doprowadziły do wycofania urządzenia z produkcji, a teraz najnowsza słuchawka z serii "S" może podzielić los wspomnianego phabletu! Właśnie ruszył proces wydawania zamówionych w przedsprzedaży smartfonów i już teraz nowi właściciele napotkali pewne niedogodności...

Wydawać by się mogło, że inżynierowie Samsunga nie popełnią już drugi raz tak rażącego błędu i skonstruują w odpowiedni sposób swoje kolejne flagowe urządzenie. Po jakże hucznej premierze Samsunga Galaxy S8 i Galaxy S8+, wiele wskazywało na to, że tym razem będziemy mieli do czynienia z naprawdę solidnym kawałkiem smartfonu, który został dopracowany w najdrobniejszym możliwym szczególe. Żaden element nie powinien być wadliwy i sprawiać najdrobniejszego problemu. Okazuje się jednak coś zupełnie innego...


samsung pozamiatał

Życie potrafi płatać nam figle i tym razem raczej nie będzie inaczej. Otóż, dosyć niedawno zostały rozesłane nowiutkie egzemplarze Samsunga Galaxy S8 i Samsunga Galaxy S8+ do osób, które zamówiły swoje słuchawki w formie przedsprzedaży. Co się okazuje, owi posiadacze zaczęli na masową skalę skarżyć się na czerwone zabarwienie wyświetlanego obrazu na ekranie. Ekran zamiast wyświetlać czysty biały kolor, wyświetla czerwony. Czyżbyśmy mieli do czynienia z typową wadą tzw. wieku dziecięcego? Co na to Samsung?


zabarwiony ekran s8

Niestety, ale... bagatelizuje problem i zaleca zmianę ustawień ekranu. Problem baterii Note'a 7 także był bagatelizowany i skończyło się to niezbyt dobrze. Tak czy inaczej, wg opinii Samsunga, zabieg na ustawieniach ma załatwić ów problem dogłębnie. Z pewnych źródeł wiadomo, że i ten sposób nie jest w stanie zniwelować wspomnianego czerwonego zabarwienia, a pozostaje nam nic innego jak odwiedzić najbliższy serwis Samsunga! Nad tym producentem musi wisieć swego rodzaju fatum, skoro po raz kolejny ma problemy ze swoim czołowym produktem.

palący problem s8


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Co ciekawe, Samsung Galaxy Note 7 także miał tego samego typu problem. Pomogła jedynie wizyta w serwisie, gdzie słuchawka została wymieniona na nową. Czy tak zapowiada się masowa wymiana telefonów? Jeśli tak, to szykuje się nam podobna sprawa jak w przypadku Note'a 7, który obecnie jest skreślony z listy sprzedażowej koreańskiego giganta. Pytanie tylko, czy Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+ podzielą los Galaxy Note'a 7? Byle nie, ale o to zapytam Was! Wypowiedzcie się w komentarzach poniżej materiału i nie zapomnijcie o naszym forum i o łapce w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Samsung Galaxy S8 - Najnowszy Flagowiec Może Być Wadliwy!