Samsung Galaxy S8 - Najnowszy Flagowiec Może Być Wadliwy!

Samsung Galaxy S8 - Najnowszy Flagowiec Może Być Wadliwy!

Najpierw Galaxy Note 7 miał ogromne problemy z baterią, które doprowadziły do wycofania urządzenia z produkcji, a teraz najnowsza słuchawka z serii "S" może podzielić los wspomnianego phabletu! Właśnie ruszył proces wydawania zamówionych w przedsprzedaży smartfonów i już teraz nowi właściciele napotkali pewne niedogodności...

Wydawać by się mogło, że inżynierowie Samsunga nie popełnią już drugi raz tak rażącego błędu i skonstruują w odpowiedni sposób swoje kolejne flagowe urządzenie. Po jakże hucznej premierze Samsunga Galaxy S8 i Galaxy S8+, wiele wskazywało na to, że tym razem będziemy mieli do czynienia z naprawdę solidnym kawałkiem smartfonu, który został dopracowany w najdrobniejszym możliwym szczególe. Żaden element nie powinien być wadliwy i sprawiać najdrobniejszego problemu. Okazuje się jednak coś zupełnie innego...


samsung pozamiatał


Szukasz dobrych słuchawek? Sprawdź nasz najnowszy ranking!


Życie potrafi płatać nam figle i tym razem raczej nie będzie inaczej. Otóż, dosyć niedawno zostały rozesłane nowiutkie egzemplarze Samsunga Galaxy S8 i Samsunga Galaxy S8+ do osób, które zamówiły swoje słuchawki w formie przedsprzedaży. Co się okazuje, owi posiadacze zaczęli na masową skalę skarżyć się na czerwone zabarwienie wyświetlanego obrazu na ekranie. Ekran zamiast wyświetlać czysty biały kolor, wyświetla czerwony. Czyżbyśmy mieli do czynienia z typową wadą tzw. wieku dziecięcego? Co na to Samsung?


zabarwiony ekran s8


Chcesz kupić coś innego? Koniecznie rzuć okiem na tego iPhone'a!


Niestety, ale... bagatelizuje problem i zaleca zmianę ustawień ekranu. Problem baterii Note'a 7 także był bagatelizowany i skończyło się to niezbyt dobrze. Tak czy inaczej, wg opinii Samsunga, zabieg na ustawieniach ma załatwić ów problem dogłębnie. Z pewnych źródeł wiadomo, że i ten sposób nie jest w stanie zniwelować wspomnianego czerwonego zabarwienia, a pozostaje nam nic innego jak odwiedzić najbliższy serwis Samsunga! Nad tym producentem musi wisieć swego rodzaju fatum, skoro po raz kolejny ma problemy ze swoim czołowym produktem.

palący problem s8


Jaki PC Dla Ucznia do Nauki i Rozrywki?

Co ciekawe, Samsung Galaxy Note 7 także miał tego samego typu problem. Pomogła jedynie wizyta w serwisie, gdzie słuchawka została wymieniona na nową. Czy tak zapowiada się masowa wymiana telefonów? Jeśli tak, to szykuje się nam podobna sprawa jak w przypadku Note'a 7, który obecnie jest skreślony z listy sprzedażowej koreańskiego giganta. Pytanie tylko, czy Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+ podzielą los Galaxy Note'a 7? Byle nie, ale o to zapytam Was! Wypowiedzcie się w komentarzach poniżej materiału i nie zapomnijcie o naszym forum i o łapce w górę! ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more