PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Sony Xperia 10 - Za wysokie progi na wysokie ceny

Sony Ericsson Xperia X8, Yendo oraz Cedar - nowe telefony

Sony Ericsson Xperia X8, Yendo oraz Cedar - nowe telefony

Na targach CommunicAsia firma Sony Ericsson przedstawiła swoja trzy najnowsze telefony: Xperia X8, Yendo oraz Cedar.

Sony Ericsson Xperia X8

Sony Ericsson Xperia X8 to rozrywkowy smartphone, którego interfejs jest bardzo bliźniaczy z telefonem Xperia X10 mini. Otwarty system operacyjny Android dostarcza wspaniałych funkcjonalności dla telefonu i zapewnia dostęp do tysięcy aplikacji z serwisu Android Market.

Xperia X8

Sony Ericsson Xperia X8 jest idealnym telefonem multimedialnym. Trzycalowy wyświetlacz sprawi, że patrząc na niego dostrzeżesz wszystkie szczegóły, niezależnie od tego co będziesz na nim oglądać: grę z serwisu Android Market, materiały wyszukiwane w sieci czy może najnowszy filmik z portalu YouTube.

Xperia X8

Będziesz mógł odkrywać i pobierać piosenki z serwisu PlayNow, a następnie słuchać całych swoich zasobów muzycznych przez słuchawki, które mają wejście typu jack 3,5 mm. W przypływie większej kreatywności będziesz mógł posłużyć się aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3.2 MPix i funkcją nagrywania filmów video.

Sony Ericsson Yendo

Telefon Sony Ericsson Yendo z funkcją Walkman, łączy w sobie muzykę, funkcje przeznaczone dla portali społecznościowych oraz komunikację - w jednym, kolorowym aparacie. Sony Ericsson Yendo pozwala odbiorcom wyrażać własną indywidualność. Będą oni mogli wybierać spośród całej gamy kombinacji kolorystycznych, a tym samym personalizować swój telefon zależnie od nastroju, a także będą mogli sprawić, że będzie on wyróżniał się z tłumu.

Sony Ericsson Yendo

Dotykowy interfejs, oparty na ikonach w czterech rogach ekranu, pozwala także na wyszukiwanie najważniejszych funkcji telefonu w prosty i zabawny sposób – w jednej sekwencji i jedną ręką. Użytkownicy Sony Ericsson Yendo będą mogli korzystać z niepowtarzalnego i indywidualnego doświadczenia dotykowego, na kryształowo-czystym ekranie o przekątnej 2,6 cala, podczas pisania wiadomości tekstowych, wiadomości e-mail oraz w czasie aktywności na portalu Facebook.

Sony Ericsson Yendo

Sony Ericsson Cedar

Sony Ericsson Cedar to telefon komórkowy dla ludzi, którzy poszukują łatwego sposobu na łączenie się z Internetem w przystępnej cenie. Telefon oferuje użytkownikom wiele możliwości szybkiego i łatwego przeglądania Internetu, dzięki funkcjom takim jak 3G HSDPA, a także zapewnia szybki dostęp do serwerów poczty elektronicznej i portali społecznościowych.

Sony Ericsson Cedar

Telefon Sony Ericsson Cedar zapewnia łatwy kontakt z portalami społecznościowymi dzięki aplikacji Widget Manager 2.0 – pozwalającej użytkownikom na dostęp do serwisów społecznościowych z ekranu stand-by. Dodatkowo, telefon posiada także ergonomiczny design, wzorowany na linii ludzkiego ciała, który charakteryzuje teraz linię nowych produktów Sony Ericsson.

Sony Ericsson Cedar

blog comments powered by Disqus
Sony Ericsson Xperia X8, Yendo oraz Cedar - nowe telefony