PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
BenQ TK800M i BenQ W1720 - Porównanie i Test projektorów 4K

[NEWS] Stworzony dla przygody – Canon przedstawia aparat PowerShot D20

[NEWS] Stworzony dla przygody – Canon przedstawia aparat PowerShot D20

Canon prezentuje PowerShot D20 - solidny aparat o wyjątkowych możliwościach. Został zaprojektowany tak, by rejestrować wspaniałe zdjęcia i filmy Full HD (1080p) podczas pasjonujących przygód, nawet w ekstremalnych warunkach. Zaawansowana technologia obrazowania została umieszczona w solidnej, sportowej obudowie. PowerShot D20 jest odporny na wodę, wstrząsy, mróz i kurz - to idealny aparat, którym wykonasz zdjęcia podczas pędu w dół rwącej rzeki lub zdobywania górskiego szczytu.

PowerShot D20 jest wyposażony we wszechstronną technologię zawierającą zaawansowany HS System, zapewniający fantastyczną jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Aparat można łatwo wsunąć do plecaka lub zaczepić do karabińczyka. PowerShot D20 jest kompaktowy, lekki i zbudowany tak, by przetrwać każdą przygodę – uwalniając użytkowników od zmartwień związanych z ochroną aparatu.

Canon – jakość w każdym ujęciu

Sercem aparatu PowerShot D20 jest HS System, który łączy niezwykle czuły 12.1 MP, matrycę CMOS z procesorem obrazu DIGIC 4, dający wysokiej jakości rezultaty w każdej sytuacji – zwłaszcza w słabym świetle. Niezależnie od tego, czy eksplorujesz podwodne piękno egzotycznej zatoczki, czy stoisz na „szczycie świata” po górskiej wspinaczce, możesz ująć malowniczy widok, dzięki wysokiej jakości szerokokątnemu 28 mm obiektywowi marki Canon z 5-krotnym zoomem. Pozwala on użytkownikowi znaleźć się maksymalnie blisko akcji. Dla uzyskania pełnej stabilności obrazu video i wyraźnych zdjęć, nawet w trudnych warunkach fotografowania, inteligentny system IS automatycznie analizuje sceny i wybiera optymalne ustawienia optycznego stabilizatora obrazu spośród 7 różnych opcji. Przykładowo, podczas filmowania poza szlakiem podróży, tryb Dynamic IS niweluje drgania ręki i ruch. Z kolei tryb Panning IS jest doskonały do fotografowania stada ptaków w locie, gwarantując stabilizację obrazu tylko w jednym kierunku, natomiast tryb Macro IS idealnie nadaje się do rejestrowania bogactwa szczegółów rozgwiazdy czy rafy koralowej.

Nowy model Canon pozwala tchnąć życie w zdjęcia morskich głębin i niedostępnych widoków oraz przybliżyć detale, dzięki specjalnej opcji Underwater Macro działającej w połączeniu z trybem Quick AF, zapewniając możliwość szybkiego zdefiniowania odpowiedniej ostrości. Zwiększona precyzja ustawienia podwodnego balansu bieli pozwala na szybką regulację, dzięki czemu użytkownicy mogą fotografować piękne i naturalne kolory głębin. Opcjonalna wodoszczelna obudowa WP-DC45 z zewnętrzną lampą błyskową, pozwala nieustraszonym podróżnikom na dalsze przesuwania granic możliwości i zanurzenia się w jeszcze odleglejsze głębiny. W ten sposób można fotografować wyjątkowe miejsca do 40 m pod poziomem wody.

Tryb Handleld Night Scene daje użytkownikom pewność wykonania świetnych zdjęć w ciemnych miejsc. Aparat rejestruje szybką serię zdjęć, które następnie łączy w jedno ostre, dobrze naświetlone zdjęcie. Tryb Super Slow Motion Movie pozwala użytkownikom na szczególną kreatywność, budując atmosferę napięcia podczas nagrywania szybkiej akcji.

Gotowy do pracy gdziekolwiek jesteś

Elementy aparatu są wystarczająco wytrzymałe, by PowerShot D20 działał doskonale 10 m pod wodą czy w temperaturze -10°C. Technologia wyświetlania Active Display pozwala również sterować niektórymi funkcjami aparatu przez naciśnięcie korpusu aparatu, co ułatwia obsługę nawet w rękawiczkach. Stworzony by przetrwać ekstremalne warunki, PowerShot D20 jest także odporny na wstrząsy i upadki z 1.5 m oraz zapewnia szczelność, chroniąc zaawansowaną technologię ukrytą w obudowie przed wpływem piasku i brudu.

Użytkownicy, którzy chcą wytyczać szlaki i trasy podróży innym, mogą wykorzystać tagowanie za pomocą GPS i funkcję niskiego zużycia baterii GPS Logger. Mogą one być wykorzystane do znakowania zdjęć z lokalizacją miejsca lub trasy oraz pozwalają z łatwością dzielić się odkryciami za pomocą dołączonego oprogramowania Map Utility i poprzez Google Earth. Opowiadanie historii wspaniałego zdjęcia jest jeszcze łatwiejsze dzięki trybowi Movie Digest, który umożliwia tworzenie klipów „making-of” z dnia zdjęciowego. Gdy tryb jest aktywny, aparat rejestruje ostatnie 4 sekundy przed zrobieniem zdjęcia w rozdzielczości HD 720p oraz łączy je w klip z danego dnia. W ten sposób powstaje film, który pozwala użytkownikom na dokumentację ich doświadczeń w nowy i ekscytujący sposób.

Kiedy coś się dzieje, PowerShot D20 jest zawsze gotowy do pracy. Dedykowany przycisk nagrywania filmów daje użytkownikowi możliwość natychmiastowego przełączenia się na jakość nagrywania Full HD 1080p i skupić się na akcji, dzięki 5-krotnemu zbliżeniu optycznemu bez utraty jakiejkolwiek chwili. Użytkownicy mogą na nowo przeżywać przygody na dużym ekranie poprzez łącze HDMI-CEC, co pozwala na pauzy, przewijanie i powtórkę dowolnego klipu za pomocą pilota do telewizora HD.

a

Łatwy w obsłudze, łatwy do eksploracji

Nawet gdy ruch jest szybki i gwałtowny, aparat pozwala na uzyskanie doskonałego kadru, dzięki jasnemu ekranowi PureColor II LCD o przekątnej 7.5 cm (3,0”) i rozdzielczości 460 tys. punktów z formatem obrazu 4:3. Ponadto, wykonanie wspaniałych zdjęć jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, nawet dla niedoświadczonych użytkowników, dzięki rozwiniętej funkcji Smart Auto firmy Canon. Pozwala ona wykryć 32 różne sceny z zastosowaniem najlepszych kombinacji ustawienia aparatu, zapewniając optymalne ustawienia ekspozycji dla każdego zdjęcia. PowerShot D20 posiada 7 kreatywnych efektów , wykorzystywanych do osiągnięcia nowego wymiaru zdjęcia. Pozwalają fotografowi odkrywać świat i zmieniać sposób jego postrzegania. Dzięki efektowi miniatury krajobrazy dają wrażenie modelu w zmniejszonej skali. Efekty rybiego oka mogą być zastosowane do przedstawienia unikatowego obrazu świata.

Akcesoria podczas wyprawy

Opcjonalny pakiet akcesoriów zawiera karabińczyk i paski na ramię, by trzymały aparat podczas pieszej wycieczki czy wspinaczki oraz specjalną sakiewkę z neoprenu i silikonowy pokrowiec dla jeszcze większej ochrony. Pozwala to utrzymać urządzenie na powierzchni wody podczas pływania. Wszystko to sprawia, że PowerShot D20 jest gotowy do przeżycia wielu przygód.

PowerShot D20 – specyfikacja produktu:

  • Wytrzymały aparat z systemem HS (12.1 MP)
  • Odporny na wodę, wstrząsy, mrozy i kurz
  • Urządzenie z 28mm 5-krotnym zoomem optycznym i Inteligentnym Systemem Stabilizacji Obrazu (Intelligent IS)
  • GPS
  • Ekran PureColor II LCD o przekątnej 7.5 cm (3.0”)
  • Opcja filmowania w jakości Full HD
  • Tryb Smart Auto (32 sceny)
  • Tryby filmowe
  • Funkcje fotografowania pod wodą
  • Opcjonalnie wodoodporna obudowa, umożliwiająca fotografowanie do głębokości 40 m
blog comments powered by Disqus
[NEWS] Stworzony dla przygody – Canon przedstawia aparat PowerShot D20