PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon z pojemną baterią?

Tego Nikt Się Nie Spodziewał - Ceny Nowych Nokii Znacznie Wyższe!

Tego Nikt Się Nie Spodziewał - Ceny Nowych Nokii Znacznie Wyższe!

W ostatnich tygodniach mieliśmy okazję poznać szereg nowości od powstałej z letargu fińskiej Nokii. Co prawda, nie jest to już "ta sama" Nokia jak przed laty, ale generalnie chodzi o nowe urządzenia, które mogą stanowić pewnego rodzaju konkurencję dla reszty świata mobilnego. Pytanie tylko, czy nowe słuchawki będą stanowić realne zagrożenie skoro nie będą wcale tak tanie jak zakładano?

Najpewniej nowe modele komórek od Nokii, być może nie powalają nadzwyczaj mocnymi specyfikacjami, ale bez mała mają w sobie "to coś". Bez wątpienia, część zainteresowanych przyciąga sam fakt możliwości ponownego obcowania z czymś, co wiąże pewnego rodzaju wspomnienia. Bowiem, ci którzy pamiętają lata świetności fińskiej Nokii, z niemałym sentymentem spoglądają na nowe dzieci starej/nowej NokiiJednakże, zważywszy na zaistniałe okoliczności spowodowane cenami, stan ten może się diametralnie zmienić! Czy wszystko jest stracone?

nowa gama urządzeń od Nokii

Jednakże z tego swoistego momentu zatracenia się we wspomnieniach może nas efektownie obudzić informacja o cenach jakie będą przypisane do poszczególnego modelu. Zapewne, większość z Was sądziła do tej pory, że będziemy mieć do czynienia z niezwykle tanimi słuchawkami, ale..nic bardziej mylnego! Owa krótka podróż pełna sentymentów będzie nasz kosztowała nie mało, a oto krótkie wskazanie potwierdzonych już cen za konkretny model:


Czujecie lekkie zaskoczenie i rozczarowanie pomieszane z poirytowaniem? Nie jesteście w tym sami. Najciekawsze jest to, że cała trójka przeliczając bezpośrednio z euro kosztuje mniej niżeli oficjalne ceny na terenie naszego kraju! Pytanie teraz, czy firma, która zdecyduje się na import owych modeli do naszego kraju to czy przystanie na oficjalne propozycje cenowe? Jeżeli tak to słuchawki te nie będą miały najmniejszych szans w walce o przetrwanie na rynku.

nokia wprowadza zmiany

Widząc nowe Nokie spodziewaliśmy się niezwykle przystępnych cenowo modeli, które będą równie niezniszczalne jak urządzenia sprzed kilkunastu lat. Urządzenia, które stworzą kompromis pomiędzy powiewem świeżości, a nawiązaniem do dawnych czasów. Co jednak otrzymujemy? Raczej przeciętnej natury komórki o nieco zawyżonych (nasz rynek) cenach. Wg mojej całkowicie subiektywnej opinii, nowa/stara Nokia nie osiągnie zamierzonego sukcesu. Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;) 

blog comments powered by Disqus
Tego Nikt Się Nie Spodziewał - Ceny Nowych Nokii Znacznie Wyższe!