PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Dźwiękowe Tatuaże Nowym, Światowym Trendem

  • Dodano: 9 miesięcy, 3 tygodnie temu
  • Wyświetleń: 281
  • Ocena: (1) (0)
Dźwiękowe Tatuaże Nowym, Światowym Trendem

Współczesna technologia znajduje wiele nietypowych zastosowań. W tym wypadku chodzi o zdobienie ciała - tatuaże, które przy pomocy aplikacji na urządzenia mobilne umożliwiają odtwarzanie konkretnych dźwięków.

Pomysł na to, żeby słuchać tatuaży narodził się w głowie dziewczyny realizatora tego pomysłu. Partnerka Nate'a Siggarda, zainspirowana tatuażem Tiny Dancer, podpuściła chłopaka stwierdzeniem, że cudownie byłoby móc słuchać tatuażu. Nate nie czekał długo. Podłapał pomysł i szybko przyozdobił swoje ciało ścieżką dźwiękową w formie tatuażu z nagraniem jego 4-letniego synka, który mówi "I love You". Od tego się zaczęło. Kolejnym krokiem Nate'a jest stworzenie aplikacji, która będzie w stanie odczytać zeskanowane tatuaże i odtwarzać zapisane ścieżki.


Najlepsze dyktafony na rynku - sprawdź, zanim kupisz >>>


Całość polega na wytatuowaniu odpowiedniej ścieżki dźwiękowej na ciele potencjalnego klienta. Ścieżka może mieć maksymalnie minutę długości i w zasadzie może to być wszystko: muzyka, głosy natury, dźwięki z syntezatora, a nawet ludzki głos. W przyszłym miesiącu oficjalnie ma zadebiutować aplikacja, która pozwoli na odtwarzanie zapisanych w ten sposób dźwięków, konwertując je uprzednio do formatu audio.

Ta technologia może być świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcieliby zachować w takiej formie "wspomnienie" po kimś bliskim. Minutowe nagranie z głosem ukochanej osoby może być także świetnym prezentem dla drugiej połówki. 


Telefony komórkowe i smartfony w przystępnych cenach - sprawdź to >>>


Ryczący lew - tatuaż dźwiękowy

Pewnikiem zdaje się być to, że ta technologia na pewno będzie świetną alternatywą dla coraz popularniejszej usługi "wtapiania" ludzkich prochów w winylowe płyty, na których można zamieścić 20-minutowe nagranie. Niektórzy uważają, że tatuaże szpecą, inni natomiast, że to najpiękniejsza forma sztuki. Niezależnie od opinii różnych osób ta technologia wchodzi w życie i na pewno wielu ludzi, którzy zastanawiali się nad tym, jak zatrzymać przy sobie bliskich, nawet po ich odejściu, będzie miało teraz ciekawą możliwość zrealizowania takiego planu.Sprawdź TOP 5 Telewizorów do 1000 zł


blog comments powered by Disqus
Dźwiękowe Tatuaże Nowym, Światowym Trendem