PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Klawiatury mechaniczne do 200 zł |TOP3|

Do Biedronki Zmierzają Smartwatche i Klawiatury od Hykkera Oraz Tablety Kiano

Do Biedronki Zmierzają Smartwatche i Klawiatury od Hykkera Oraz Tablety Kiano

15 maja, czyli w poniedziałek, asortyment marketów sieci Biedronka powiększy o klawiatury gamingowe X Range, wielofunkcyjne smartwatche Chrono 2 oraz tablety 2w1 Kiano Intelect X3 HD. Nowe produkty znikną z magazynów Biedronek 28 maja (lub w dniach, w których zostaną wyczerpane zapasy).

Pierwszym z ciekawych produktów Hykkera, które trafią do sprzedaży w Biedronkach, jest Hykker X Range, czyli mechaniczna klawiatura dla graczy. Te urządzenie jest wyposażone w podświetlenie Color-LED, dzięki któremu jest w stanie dynamicznie zmieniać kolory i podświetlenie w jednym z sześciu dostępnych trybów. Każdy klawisz ma własny przełącznik UnionBest Blue, co wpływa na poprawę szybkości reakcji. Dodatkową zaletą tego sprzętu jest wytrzymałość, jakość wykończenia oraz bezpieczeństwo.

Drugim produktem jest smartwatch Hykker Chrono 2, który w zasadzie jest prostym, wielofunkcyjnym zegarkiem na rękę. Posiada dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1.54 cala, który zapewnia szerokokątne widzenie i dobrą jakość wyświetlanych kolorów. Ten zegarek wyposażony jest także w opcjonalny Buletooth, co pozwala na synchronizację z innymi urządzeniami, takimi jak tablety i smartfony, dzięki czemu możemy odczytywać i wysyłać SMS-y. Urządzenie oferuje czytnik kart microSD do 32 GB, a także pozwala na opcjonalną instalację karty SIM. Oprócz tego, został "uzbrojony" w wiele innych funkcji: opcję śledzenia aktywności fizycznej, zegarek, kalendarz oraz aparat, a także czujnik wysokości, mikrofon i głośnik.


Ranking Tabletów >>>


Kolejnym ciekawych urządzeniem, które "zamieszka" na półkach Biedronek od 15.05.2017 jest tablet Kiano Intelect X3 HD. Największą zaletą tego modelu jest drastycznie niska cena, która jest wręcz nieproporcjonalna do tego, co ma do zaoferowania Kiano Intelect X3 HD, a jest to przede wszystkim odłączana klawiatura, która wchodzi w skład zestawu. Ceny takiego sprzętu zazwyczaj zaczynają się od ok. 800 zł, jednak standardowa cena tego modelu to 599 zł, a w Biedronce - 499 zł. Ten tablet idealnie nadaje się do surfowania po internecie, oglądania filmów, przeglądania zdjęć itp.

Klawiatura mechaniczna Hykker X Range oraz Smartwatch Chrono 2 będą dostępne odpowiednio w cenie 149 zł i 159 zł, we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 15 do 28 maja 2017 lub do wyczerpania zapasów. W tym samym czasie dostępne będą też tablety 2w1 Kiano Intelect x3 HD za 499 zł.


blog comments powered by Disqus
Do Biedronki Zmierzają Smartwatche i Klawiatury od Hykkera Oraz Tablety Kiano