PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Niezawodnych pralek wysokiej jakości

Nowoczesne Pralki z Odkurzaczem za Złotówkę #MegaOkazje w Media Expert

Nowoczesne Pralki z Odkurzaczem za Złotówkę #MegaOkazje w Media Expert

Rozpoczęła się wielka akcja promocyjna Media Expert, podczas której klienci mogą skorzystać z wyjątkowych okazji, aby dokonać zakupu nowoczesnej pralki w świetnej cenie, a dodatkowo nabyć odkurzacz za złotówkę. Akcja potrwa do północy 24 maja lub do wyczerpania zapasów.

W rzeczywistości wszystkie oferty w tej promocji są atrakcyjne, jednak żeby nieco ułatwić sprawę, postanowiliśmy wypunktować te najciekawsze. W zależności do wybranej pralki, klienci mogą zakupić dodatkowo różne modele odkurzaczy za 1 zł. Zobaczcie, które pralki warto kupić.

Electrolux EWS 11066SDU


Electrolux EWS 11066SDU - najlepsza oferta >>>


Na pierwszy ogień idzie sprzęt, którego cena w Media Expert jest bardzo satysfakcjonująca, czyli Electrolux EWS 11066SDU. Jeżeli zdecydujemy się na jej zakup to za cenę 1349,99 zł staniemy się właścicielami pralki, która specjalizuje się w praniu delikatnych tkanin. Dzięki systemowi programowania oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii możemy w niej prać nawet te ubrania, które nadają się wyłącznie do prania ręcznego. Przy maksymalnie 1000 obrotów na minutę zużywa 46 litrów wody na cykl oraz 0,76 kWh. Dodatkowo, za 1 zł możemy zakupić odkurzacz Zanussi ZANSC10, który obecnie jest wart jakieś 200 zł.

Whirlpool FSCR 70414


Whirlpool FSCR 70414 - najlepsza oferta >>>


Drugim produktem, nad którym na pewno warto się zastanowić jest Whirlpool FSCR 70414. Za 1599 zł otrzymujemy polecane przez wielu klientów urządzenie, a do tego mały zapas kapsułek do prania Ariel. Sama pralka ma klasę energetyczną A+++, a oprócz wielu ciekawych funkcji może się pochwalić przede wszystkim nowoczesnym silnikiem indukcyjnym, który zapewnia cichą pracę przez wiele lat. Maksymalna prędkość wirowania to 1400 obrotów na minutę, przy zużyciu energii na poziomie 0,8 kWh. Za dodatkową złotówkę możemy zakupić odkurzacz Zelmer ZVC125EK, który jest wart około 160 zł.

Bosch WAT2466SPL i-DOS


Bosch WAT2466SPL - najlepsza oferta >>>


Ostatnim produktem, który wzięliśmy na celownik jest Bosch WAT2466SPL i-DOS. Prawdopodobnie nie kupimy go nigdzie taniej w całej Polsce, a przecież oprócz świetnej ceny dostajemy też odkurzacz Zelmer ZVC125EK, co pozwala na zaoszczędzenie około 160 zł. Ten model pralek Bosch został wyróżniony Znakiem Jakości Fundacji ECARF, dzięki specjalnemu programowi prania dla alergików. Ogólnie jest to pralka ładowana od frontu, o głębokości 59 cm i pojemności wsadu 8 kg z ponad 10 różnymi programami prania. Przy maksymalnej prędkości wirowania, wynoszącej 1200 obrotów na minutę, zużywa 45 litrów wody na cykl oraz 0,74 kWh.

blog comments powered by Disqus
Nowoczesne Pralki z Odkurzaczem za Złotówkę #MegaOkazje w Media Expert