PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

OnePlus 5 - Najlepszy Aparat na Rynku?

OnePlus 5 - Najlepszy Aparat na Rynku?

Nowy OnePlus niebawem zawita na naszym rynku i już teraz wiemy, że będzie stanowił nie małą konkurencję dla obecnie najlepszych smartfonów pod względem robienia zdjęć! Na tę chwilę nie wiemy zbyt wiele, ale pragniemy podzielić się z Wami pewnymi wieściami. Zapraszam!

Czego możemy się spodziewać po sławetnym "killerze" flagowców? Z pewnością kolejnej dawki pozytywnych odczuć obcowania z solidnym kawałkiem dobrego sprzętu na miarę naszych możliwości finansowych. Wiedzie bowiem, że produkty OnePlus nie tylko stanowią zagrożenie pod względem konkurencyjności w kwestii osprzętu, ale również relatywnie niskiej ceny.

nowe dziecko oneplus

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego nowe dziecko OnaPlus'a będzie nosiło numerek "5". Jaki powód stoi za załamaniem się chronologicznego układu oznaczania kolejnych modeli? Przecież, ostatnio mieliśmy do czynienia z modelem "3T", a teraz nagle "5"?! Nasuwa się tu dość proste skojarzenie z Sony i jego niegdysiejszym pominięciem czwórki w serii "Xperia Z". Spowodowane było to przesądami rodzącymi się z kultury kraju kwitnącej wiśni mówiącej o tym, że cyfra ta (mówiąc najoględniej) przynosi pecha.

oneplus killerem flagowców

Czyżby Chińczycy mieli powiązania z Japońską tradycją? Cóż, kto dokładnie znajduje się w zarządzenie tejże tajemniczej firmy, nie wiemy. Wiemy jednak, że firma ta nawiąże ścisłą współpracę z DxO - firma odpowiedzialna głównie za stworzenie benchamrka, służącego do wnikliwego oceniania jakości zdjęć. Najpewniej, obaj giganci połączą swe siły w celu stworzenia odpowiedniej optyki do OnePlus'a 5. Szczegóły?

niedościgniona jakość oneplus


Laptop do Pracy? Mamy dla Ciebie 5 Propozycji!

Na tym etapie rozwoju wydarzeń, nie jesteśmy w stanie powiedzieć czegoś więcej. Obie strony skrzętnie ukrywają jakiekolwiek fakty, które mogłyby być związane z nowym "killerem" flagowców. Bardzo prawdopodobne jest to, że słuchawka będzie wyposażona w Snapdragona 835, 6/8 GB RAM, 128 GB ROM oraz ekran o rozmiarze 5.5-cala i rozdzielczości Full HD/QHD. Odbiegając nieco od meritum sprawy warto powiedzieć, że obecnie najlepszym pod względem jakości zdjęć (wg DxO) jest HTC U11, a zaraz za nim znajduje się Google Pixel. Co o tym myślicie? Zapraszam Was serdecznie do żarliwej dyskusji w sekcji komentarzy poniżej tego materiału! Nie zapomnijcie także o forum i... pozostawieniu łapki w górę ;)

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
OnePlus 5 - Najlepszy Aparat na Rynku?